W końcu doczekaliśmy się oficjalnej daty premiery wydania Blu-ray/DVD Kimi no Na wa. (ang. Your Name.) - zgodnie z informacją zamieszczoną dziś na oficjalnej stronie, dostępnej o tutaj, anime pojawi się na Blu-ray i DVD dnia 26 lipca 2017 roku, czyli dokładnie 11 miesięcy po premierze w japońskich kinach.

Okładka DVD/Blu-Ray anime Kimi no Na wa., znanego także jako Your Name.

W sprzedaży pojawią się cztery różne wydania płytowe Kimi no Na wa./Your Name., a ich cena i zawartość prezentuje się następująco:

DVD, Edycja Standardowa - 3800 jenów (129 zł).
Z angielskimi i chińskimi napisami. Pojedyncza płyta z bonusem w charakterze naklejek.

Blu-ray, Edycja Standardowa - 4800 jenów (163 zł).
Z angielskimi i chińskimi napisami. Pojedyncza płyta z bonusem w charakterze naklejek.

Blu-ray, Edycja Specjalna - 7800 jenów (266 zł).
Z angielskimi i chińskimi napisami. Trzy płyty, digipak i zewnętrzne pudełko. Dodatkowo 100-stronicowa książeczka i naklejki.

Blu-ray 4k Ultra HD, Edycja kolekcjonerska - 12000 jenów (409 zł).
Z angielskimi i chińskimi napisami. Pięć płyt, digipak zaprojektowany przez Makoto Shinkaia i zewnętrzne pudełko. Dodatkowo 100-stronicowa książeczka, naklejki oraz skrypt wykorzystany przy nagrywaniu głosów postaci.

Na płytach bonusowych znajdą się między innymi: storyboard narysowany przez Makoto Shinkaia, program specjalny z udziałem reżysera, zwiastuny i reklamówki filmu, teledysk RADWIMPS, niewykorzystane klipy głosowe, komentarze aktorów głosowych i osób zaangażowanych w projekt, zdjęcia z różnych wydarzeń (możliwe, że w grę wchodzą zdjęcia z wydarzeń promujących film) i inne dodatki. Czekam :)Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Super. Teraz tylko czekać na sierpień. Stawiam, że w tydzień po wydaniu DVD może się pojawić wersja online.

    OdpowiedzUsuń