Stron z demotywatorami jest zatrzęsienie i praktycznie w każdej branży znajdziemy strony prezentujące obrazki z motywującymi lub demotywującymi podpisami, nie inaczej jest w przypadku anime i mangi. Jako, że w niedzielę wpadłem na pomysł, że przydałby się szybki przegląd takich serwisów, dziś mam dla was kilka stron prezentujących demotywatory z anime i mangi. Nie jest to ranking, więc zastosowałem kolejność alfabetyczną.

Fandemonium.pl
O ile się nie mylę – a jeżeli się mylę to mnie poprawcie – obecnie jest to najstarsza strona z demotywatorami anime w sieci. Stronka powstała na początku 2011 roku i na chwilę obecną ma około 18 900 obrazków.

Fandemonium to strona prezentująca demotywatory z mangi i anime


Nekomaru.pl
Tutaj można oglądać motywujące i demotywujące obrazki dotyczące anime, mangi i Japonii. Poza tym istnieje dodatkowa kategoria z japońską muzyką. Na chwilę obecną mamy tu około 25 900 obrazków i filmików.

Na Nekomaru prócz demotów anime znajdziesz humor i japońską muzykę


Nyanyan.it
Strona powstała pod koniec 2011 roku i obecnie jest największym zbiorem demotywatorów od otaku dla otaku. Motywujące i demotywujące obrazki, GIF'y i temu podobne – razem ponad 278 000 grafik.

Nyanyan to jedna z najpopularniejszych stron a obrazkami z anime i mangi

W przeszłości w Polsce działało kilka innych stron z demotami anime, ale teraz są już przeszłością. Jeżeli pojawi się jakaś nowa stronka, to możecie ją opisać w komentarzach. Dajcie znać jeżeli znacie jakieś zagraniczne serwisy tego typu - napiszcie też o nich kilka słów, nie chcę aby to było jakieś spamowisko.
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Animer oraz Kanpai.me to również strony typu demot z obrazkami z anime i głownie z anime

    OdpowiedzUsuń