Jeżeli kiedykolwiek chciałaś – tak, tak, dzisiejszy wpis skierowany do płci pięknej – posłuchać przed snem szeptu chłopaków z anime, to teraz jest taka możliwość. Wystarczy, że sięgniesz po "Makura no Danshi", czyli poduszkowych chłopców.

Formuła serialu jest bardzo prosta: odcinki trwają około 4 minut, i w każdym z nich mówi do ciebie innych chłopak. W odcinku pierwszym występuje Merry, który cieszy się, że już wróciłaś do domu, opowiada jak samotnie minął mu dzień, a potem trochę z tobą flirtuje.

Obejrzałem pierwszy odcinek i do mnie nie przemówił - nie ta płeć, nie ta płeć... Zresztą nawet gdyby występowały ładne panie nie sądzę, abym tracił na to czas przed snem. Poza tym, nie zdążyłbym zasnąć przez te 4 minuty, nie mówiąc już o tym, że z zamkniętymi oczami nie mógłbym zrozumieć co do mnie szepcze :)

Zawstydzony Merry z anime Makura no Danshi

Makura no Danshi z polskimi napisami Flirtujący Merry z poduszkowych chłopców oferuje masaż

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

5 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

 1. Haha, nic mnie już nie zaskoczy. Po co partner, skoro można mieć to :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo dla Ciebie powstała już seria o Hinako, tamto idź oglądać : D
  Also, ten tytuł to false advertising bo tylko pierwszy odcinek jest w łóżku, kolejne są w innych miejscach i nie zawierają poduszek, skandal : |

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, jest przecież Hinako! <3

   Usuń
  2. Sleeping with Hinako oglądałem, chociaż "oglądałem" to za duże słowo. Spędziłem przy tym może z 10-15 minut, co jakiś czas przewijając :)

   Usuń
  3. Mnie też przyszła do głowy Hinako. a potem się załamałem :-s

   Usuń