W sieci pojawiła się oficjalna strona anime Heavy Object, na której widnieje informacja o zespole produkcyjnym, obsadzie i październikowej premierze serialu w Tokyo MX, MBS, TV Aichi, BS11, oraz na AT-X.

Plakat promujący anime Heavy Object


W obsadzie znaleźli się między innymi Natsuki Hanae jako Quenser Barbotage, Kaito Ishikawa jako Heivia Winchell, Eri Suzuki jako Milinda Brantini oraz Shizuka Itou jako Frolaytia Capistrano. Brak nowego PV, ale warto nadmienić, że już w październiku ubiegłego roku opublikowano pierwszy teaser.Opis z LubimyCzytac.pl:
Ostatecznie, wojna nie zniknęła, ale zmieniła się. Choć głupcy dalej zabijają się, sama wojna uległa przeobrażeniu. Gigantyczne bojowe Obiekty zmieniły wszystko, czym dotychczas był konflikt zbrojny.

W wojskowej bazie zlokalizowanej w najzimniejszej części Alaski Quenser, szkolący się na mechanika, poznaje tajniki stania się ekspertem w dziedzinie Obiektów i poznaje Milinde - jedną z ich elitarnych pilotów. Z czasem zaprzyjaźniają się i wraz z rozwojem tej przyjaźni Quenser odkrywa prawdziwa twarz wojny ukrytą za bezkrwawymi starciami Obiektów...
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.