Dziewczyny z anime proszę o odpowiedź ;)
Odpowiadając na pytanie zadane w temacie, w moim przypadku przygoda z anime zaczęła się gdzieś w wieku 8 lat, kiedy to stacja Polsat zaczęła emisję "Czarodziejki z Księżyca". Do dziś pamiętam jak koleżanki w klasie wymieniały się małymi i dużymi karteczkami – takimi wkładami do segregatora – zawierającymi poszczególnych bohaterów anime i motywy z serialu. Co to były za czasy, heh :)

No dobrze, ale raz jeszcze wróćmy do pytania zadanego w temacie, bo tak się składa, że portal Goboiano.com przeprowadza ankietę w której pyta fanów o to w jakim wieku zaczęli oglądać anime. Z polski napłynęło już kilkadziesiąt głosów, więc zachęcam was do dołączenia.
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

3 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

 1. Strasznie fajne badania :D Tak, jestem wielka miłośniczką statystyk xD I takie badania są dla mnie straszliwie ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale chodzi o takie pierwsze, pierwsze anime, przy którym nie mieliśmy pojęcia, że to anime, czy takie, które oglądaliśmy już świadomie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne nawet to, o jakim w dzieciństwie nawet nie miałaś pojęcia, że to anime. Ja przynajmniej wskazałem na Czarodziejkę, bo z tego co wracam pamięcią to moje pierwsze anime, ale wtedy jeszcze nie zdawałem sobie z tego sprawy - dla mnie jako dziecka bajka to była bajka, bez żadnego podziału ;)

   Usuń