Wczoraj wystartowała strona internetowa nowego oryginalnego anime zatytułowanego JK Meshi! - i to by było na tyle. Niestety poza tytułem i stroną internetową nie ma więcej szczegółów.

Na stronie możemy znaleźć informacje mówiącą o tym, że anime wystartuje 5 października o godzinie 25:00, czyli tak naprawdę 6 października o 1:00 w nocy. Wracając do tytułu anime - JK Meshi! - jego pierwsze litery są skrótem od Joshi Kōsei, co oznacza licealistkę, dziewczynę z liceum. Druga część tytułu odnosi się do gotowanego ryżu/posiłku, więc po tytule można wywnioskować, że dostaniemy anime o młodych dziewczynach i ich kulinarnych wyczynach.


Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

 1. Miałam wątpliwą przyjemność oglądać pierwszy odcinek.
  Kolejne trzy minutowe 'coś'.
  Grafika jest paskudna, w końcu o co kolorować, jak mamy gradienty? Serio nie wiem, co twórcom strzeliło do głowy. Lepiej już wyglądają niektóre fanarty trzynastoletnich dziewczynek z devintarta (które, notabene, też korzystają z gradientów).
  Animacja-koszmar. Nawet nie wiem jak opisać.
  Dostajemy trzy bohaterki, każda z jedną cechą charakteru. Przepraszam. Dwie mają po jednej. Trzecia ma zero. Mamy ciapę, mamy surową, i mamy tą bez charakteru która próbuje coś zaradzić, gdy surowa drze się na ciapę, gdy ta nie pamięta nic z historii Europy.
  Fabuła. Tu jest jakaś fabuła? Najbardziej rozczarowało mnie to, że miała to być historyjka o gotowaniu. Tymczasem mamy darcie mordy przez 2 minuty. Potem bezcharakterna główna mówi 'Przygotuję moją specjalność, pora na przerwę!'. Spodziewacie się krojenia, rozgrzewania patelni, i w końcu finezyjnego układania na talerzu? A figę! Nie trwa nawet sekunda po wypowiedzeniu wspomnianego wyżej zdania, a słyszmy 'Ta-da!' i dostaniemy coś, co wygląda jak wymioty w misce. To serio jest anime o gotowaniu?

  Nikt nie powinien tego oglądać, nawet na nudę, tak jak sama to zrobiłam.Wyjdzie jeszcze gorzej.

  0/10

  Frajdy zero, bohaterowie to paskudztwo, grafika jest koszmarem sennym. Przykład jak anime się robić nie powinno.

  OdpowiedzUsuń