A jednak sprawdza się to, o czym pisałem w ostatnim przeglądzie tygodnia, manga My Hero Academia jednak dostanie anime. Chociaż oficjalna informacja na ten temat ma się pojawić na początku listopada, w 49 numerze tygodnika Weekly Shonen Jump, to Twitterowy profil mangi My Hero Academia (Boku no Hero Academia) już zdążył pochwalić się całemu światu, że telewizyjne anime jest w drodze - umieszczając przy tym zdjęcie najnowszego wydania Weekly Shonen Jump, na którym widnieje ogłoszenie.

Okładka 49 numeru Weekly Shonen Jump z zapowiedzią anime My Hero Academia

Co prawda wiadomość na ten temat długo nie wisiała na Twitterze - bo autorzy szybko ją usunęli - to jednak wielu ludzi zdążyło ją przeczytać, wykonać screeny, a nawet pobrać zdjęcie okładki magazynu Weekly Shonen Jump (które widzicie wyżej).

Opis My Hero Academia od Waneko:
"Ludzie nie rodzą się równi" - do takiego wniosku doszedł czteroletni Izuku Midoriya, kiedy znęcali się nad nim koledzy z klasy posiadający niezwykłe super-moce. Izuku jako jeden z niewielu urodził się zwykłym człowiekiem. Ten fakt nie powstrzymał go jednak przed dążeniem do spełnienia swojego marzenia: zostania wielkim bohaterem, takim jak legendarny All Might. Aby je ziścić, w wieku 14 lat postanawia dołączyć do jednej z najlepszych „Akademii Bohaterów” w kraju: Akademii Yuuei. Czy będzie w stanie, z pomocą swojego idola, All Mighta, wspiąć się na wyżyny rankingów i zostać prawdziwym bohaterem?
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.