Jak widzicie, dziś ostatecznie wyłączyłem stary szablon bloga Animeholik.pl i zastąpiłem go nowym, nad którym pracowałem od sierpnia. Oczywiście jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, ale wszystko będę robił na bieżąco, już w tym miejscu - także jeszcze przed jakiś czas będziecie mogli podglądać zachodzące zmiany na żywo.

Lubiłem starą wersję bloga, w końcu zanotowała ona ponad 600 tysięcy wyświetleń wpisów, a także pozwoliła mi poznać wiele fajnych osób i jeszcze mocnej poszerzyć wiedzę o osobach tworzących blogosferę anime. Jednakże koncepcja tamtego szablonu się już wyczerpała, a nowy szablon pozwoli mi rozwinąć skrzydła w kilku płaszczyznach. Mam nadzieję, że i Wy się do niego przekonacie i z czasem poczujecie się tu jak na starych śmieciach :)

Tymczasem ku pamięci starego szablonu, podgląd pierwszej strony bloga krótko przed włączeniem nowego szablonu.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

4 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

 1. Fajnie. Powiało nowoczesnością. Jeszcze jakieś większe zmiany planujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie skupię się na kosmetyce. Powoli też zmierzam do tego, by w przyszłym miesiącu odpalić subskrypcję e-mail.

   Usuń
 2. No to na plus: normalnie nie cierpię tego typu stron głównych bo są za bardzo chaotyczne dla mojego starego mózgu, ale tutaj udało Ci się wyjątkowo przejrzyście i się nie gubię, a nawet podoba mi się bardziej niż na poprzednim. Pojedyncze wpisy też wyglądają bardziej świeżo i nowocześnie.
  Na minus: nie podoba mi się, że wpisy mają konkretne godziny, ale nigdzie nie pokazują dat. I to chyba jedyny mankament. Gratuluję zmian :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Docelowo data też się ma pojawić, muszę to jeszcze przetestować na testowym blogu. Już kilka dni wcześniej nad tym siedziałem i coś mi nie wychodziło.

   Usuń