Yoshihiro Togashi wraca do tworzenia Hunter x Hunter! Nowy rozdział przygód Gona i spółki pojawi się już 26 czerwca w magazynie Weekly Shonen Jump, czyli tego samego dnia co 34. tom zebrany Hunter x Hunter.


Togashi cierpi z powodu bólu dolnego odcinka pleców, a tego typu przewlekłe bóle związane z kręgosłupem ciężko wyleczyć, nawet operacyjnie. Z tego też względu często przerywa pracę nad mangą. Oczywiście jest to wersja oficjalna, a nieoficjalnie mówi się również o lenistwie autora i jego zamiłowaniu zwłaszcza do gier z serii Dragon Quest. Przekonamy się jak długo autor tym razem wytrzyma i ile nowych rozdziałów stworzy. Pewnym jest, że 29 lipca w Japonii zadebiutuje gra Dragon Quest XI. Miejmy nadzieję, że kolejna przerwa nie zostanie ogłoszona na przełomie lipca i sierpnia.

Tu warto przypomnieć stronę https://hiatus-hiatus.rhcloud.com, na której możecie zobaczyć kiedy wypadały przerwy w wydawaniu Hunter x Hunter.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Tymczasem ja wracam do grania w Regalia: Of Men And Monarchs. Jeszcze trochę zostało do ukończenia i opisania na blogu :)

    OdpowiedzUsuń