Witam serdecznie wszystkich fanów mangi, anime i japońskiej popkultury na moim blogu. Od dziś będę wam znany jako Animeholik. Na chwilę obecną wystarczy, że będziecie wiedzieć iż za tym nickiem skrywa się 27-latek, mieszkaniec woj. pomorskiego, którego fascynują filmy oraz seriale anime, Na co dzień pracuję w marketingu, zaś tym blogiem będę dawał upust swojej pasji.

Myślę, że poznamy się lepiej wraz z kolejnymi wpisami, w których będę wam przybliżał moje ulubione serie, tytuły, które aktualnie oglądam, jak również seriale, które mam zamiar obejrzeć. Na blogu nie będzie brakowało wszelkiej maści rankingów, które powinny wam pomóc w wyborze anime – a ten wcale nie jest prosty, zwłaszcza biorąc pod uwagę produktywność mieszkańców Japonii w dziedzinie animacji.

Nyanko-san ma zamiłowanie do picia / Bohater serialu Natsume Yūjin-Chō
Na pierwszy ogień planuje przygotować zestawienie najlepszych anime 2014 roku. Ciekawostkami będę się z wami dzielił na bieżąco, za pośrednictwem Google Plus. Więc obecnie proponuję obserwować bloga w tamtym miejscu. Z czasem może przyjdzie pora na Facebooka i inne media.

Was zapraszam do komentowania i regularnych odwiedzin bloga. Gwarantuję wam, że was nie zawiodę. Konnichiwa. :)
Udostępnij:
Następny
Nowszy post
Poprzedni
To jest najstarszy artykuł.

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.