$type=grid$count=4$tbg=rainbow$meta=0$snip=0$rm=0$show=home

Obserwuj Animeholik.pl w Google News

Przegląd anime podobnych do Solo Leveling

Odkryj 9 anime podobnych do Solo Leveling! Przygody, rozwój bohaterów i niezwykłe światy czekają na Ciebie. Zanurz się w fascynujących historiach!

Chociaż premiera anime Solo Leveling została zaplanowana na sezon zimowy 2024 roku, to już teraz możemy wskazać kilka tytułów, które mogą zainteresować fanów tego niezwykłego dzieła. Jako osoba, która przeczytała całą manhwę Solo Leveling, postaram się przedstawić Wam tytuły, które mają pewne podobieństwa z tym koreańskim hitem.

Zanim przejdę do przedstawienia wam listy anime podobnych do Solo Leveling, warto zastanowić się, jakiego rodzaju podobieństwa szukamy w tych tytułach. A mogą one obejmować takie aspekty jak:

  • Współczesny świat z elementami fantastycznymi lub nadnaturalnymi.
  • Organizacje lub grupy ludzi, którzy stawiają czoła zagrożeniom, takim jak potwory czy istoty z innego świata.
  • Bohaterowie, którzy zaczynają jako słabi lub niedoceniani, a następnie rosną w siłę, rozwijają umiejętności i zdobywają pozycję najsilniejszych w swoim świecie.
  • System rang lub poziomów, który określa pozycję i moc postaci.
  • Proces przebudzenia lub odkrywania własnych mocy przez głównych bohaterów.
  • Przeciwnicy, którzy stanowią wyjątkowe wyzwanie dla bohaterów, zmuszając ich do przekraczania własnych granic.
  • Wewnętrzna przemiana bohaterów, która wpływa na ich podejście do życia czy walki z przeciwnikami.
Ramki z Solo Leveling i anime, które są do niego podobne
Fot. Kolaż z anime podobnymi do Solo Leveling

Mam świadomość, że trudno jest znaleźć idealne odpowiedniki Solo Leveling, jednak jestem przekonany, że każde z polecanych anime ma swoje unikalne cechy, które z pewnością zainteresują fanów łowcy Sung Jinwoo. W kolejnych punktach przedstawię Wam szczegółowe opisy poszczególnych tytułów, które mają coś wspólnego z anime Solo Leveling, a jednocześnie mogą zaoferować nowe, fascynujące historie do odkrycia.

1. One Punch Man

Krótki opis fabuły: One Punch Man opowiada historię Saitamy, zwykłego mężczyzny, który podążał za marzeniem, by zostać superbohaterem, aby ratować innych i sprawić, że świat będzie bezpieczniejszy. Po trzech latach intensywnego treningu osiąga niezwykłą moc - jest w stanie pokonać każdego przeciwnika jednym ciosem. Jednak ta nadludzka moc sprawia, że walki przestają być dla niego wyzwaniem, a życie superbohatera staje się nudne. W świecie pełnym potworów i superbohaterów z różnymi mocami, Saitama szuka godnego przeciwnika, który pozwoli mu poczuć dreszcz emocji.

Podobieństwa z Solo Leveling: One Punch Man i Solo Leveling mają wiele wspólnych elementów, takich jak protagonista, który zaczyna jako przeciętny człowiek, aby stać się niezwykle potężny; akcja dziejąca się we współczesności; system rang, w którym bohaterowie są oceniani; ogólna tematyka walki z potworami, które zagrażają ludzkości. W obu przypadkach główny bohater zyskuje moc, która wydaje się być nieosiągalna dla innych.

Dlaczego warto obejrzeć: One Punch Man to świetne anime dla fanów Solo Leveling, ponieważ dostarcza emocjonującej akcji, zaskakujących zwrotów oraz interesujących postaci. Saitama, podobnie jak Sung Jinwoo, musi wykazać się nie tylko siłą, ale też inteligencją i sprytem, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez potężnych przeciwników. Ponadto, One Punch Man wprowadza unikalne poczucie humoru i satyry, które sprawiają, że seria jest zarówno zabawna, jak i ekscytująca, oferując niezapomniane doświadczenie dla widzów.

2. Tower of God (jap. Kami no Tou)

Krótki opis fabuły: Tower of God opowiada historię chłopca imieniem Bam, który wyrusza na wyprawę przez tajemniczą Wieżę, chcąc odnaleźć swoją przyjaciółkę Rachel. Wieża jest miejscem, w którym spełniają się wszystkie marzenia, a ci, którzy ją pokonają, mogą osiągnąć niewyobrażalną moc i bogactwo. Bam, początkowo słaby i nieświadomy własnych zdolności, z czasem odkrywa swoje umiejętności i odblokowuje swój potencjał, aby stawić czoła niezliczonym wyzwaniom i przeciwnikom na swojej drodze ku szczytowi Wieży.

Podobieństwa z Solo Leveling: Podobnie jak w Solo Leveling, Tower of God przedstawia głównego bohatera, który zaczyna jako słaby i niedoświadczony, a z czasem staje się coraz silniejszy. W obu historiach, bohaterowie muszą pokonywać przeszkody, uczyć się nowych umiejętności i odkrywać tajemnice otaczającego ich świata. Oba tytuły mają także bogate uniwersum, pełne interesujących postaci i konkurencyjnych systemów rang.

Dlaczego warto obejrzeć: Tower of God jest wciągającą opowieścią, która z pewnością przyciągnie uwagę fanów Solo Leveling. Seria ma unikalną fabułę, która skupia się na odkrywaniu tajemnic Wieży, jej mieszkańców oraz ich celów. Ponadto, Tower of God oferuje widowiskowe sceny walki i rozwój postaci, które są podobne do Solo Leveling, ale również wprowadzają własne, unikalne elementy. Warto obejrzeć Tower of God, aby zanurzyć się w jego fascynującym świecie i poznać losy Bam’a i jego towarzyszy w dążeniu do ostatecznego celu - zdobycia szczytu Wieży.

3. Overlord

Krótki opis fabuły: Overlord opowiada historię Momongi, ostatniego aktywnego gracza w popularnej grze MMORPG Yggdrasil, który zostaje uwięziony w świecie gry tuż przed jej zamknięciem. Przeobrażony w potężnego szkieletowego władcę - Overlorda, Momonga odkrywa, że świat gry istnieje teraz jako rzeczywistość, a wszystkie NPC z jego gildii, Nazarick, stały się prawdziwymi istotami z własnymi uczuciami i myślami. Postanawia zbadać ten nowy świat, zdobyć władzę i odkryć, czy inni gracze zostali również uwięzieni w Yggdrasil.

Podobieństwa z Solo Leveling: Podobieństwa między Overlordem a Solo Leveling obejmują głównych bohaterów, którzy zyskują niesamowitą moc i kontrolują potężne siły. Obie historie mają w sobie elementy charakterystyczne dla gier, z akcentem fantasy oraz hierarchią rang i zdolnościami. Dodatkowo, zarówno Overlord, jak i Solo Leveling zawierają lojalnych podwładnych, którzy służą swoim mistrzom bez wahania.

Dlaczego warto obejrzeć: Overlord to fajne anime, które łączy elementy gier MMORPG z opowieścią o niezwykłym bohaterze, który musi nauczyć się żyć w nowym świecie. Fani Solo Leveling docenią rozwój postaci, dynamiczne sceny walki oraz intrygujący świat pełen tajemnic do odkrycia. Ponadto, Overlord oferuje interesujące dylematy moralne i etyczne, które wynikają z interakcji Momongi z mieszkańcami świata Yggdrasil. To sprawia, że Overlord jest wciągającym i wartym obejrzenia anime, które dostarcza zarówno akcji, jak i głębszych refleksji nad konsekwencjami posiadania ogromnej mocy.

4. Hunter x Hunter (2011)

Krótki opis fabuły: Hunter x Hunter to historia Gon'a Freecss'a, młodego chłopca, który postanawia zostać łowcą w nadziei na odnalezienie swojego zaginionego ojca. W poszukiwaniu swojego rodzica, Gon bierze udział w egzaminie na łowcę, podczas którego spotyka kilku nowych przyjaciół, takich jak Kurapika, Leorio i Killua. Razem podróżują po świecie, ucząc się tajemniczych umiejętności Nen, walcząc z potężnymi przeciwnikami i odkrywając sekrety stojące za zawodem łowcy.

Podobieństwa z Solo Leveling: Podobieństwa między Hunter x Hunter a Solo Leveling obejmują bohaterów, którzy zaczynają jako słabi, ale z czasem rosną w siłę. Zarówno Gon, jak i Sung Jinwoo przechodzą przez ciężkie próby i wyzwania, aby zdobyć swoje umiejętności i moc. W obu historiach istnieje system rang, który określa status i zdolności postaci. Również w obu seriach pojawiają się zorganizowane grupy ludzi z nadnaturalnymi zdolnościami, które walczą z potężnymi przeciwnikami, często z innego świata. Ostatecznie, obie historie opowiadają o łowcach.

Dlaczego warto obejrzeć: Hunter x Hunter to wyjątkowa seria, która oferuje bogaty i złożony świat, pełen niezwykłych postaci i fascynujących konfliktów. Fani Solo Leveling będą zadowoleni z rozwijającej się historii, która skupia się na podróży bohaterów, ich rozwoju i zmaganiach z przeciwnościami. Oprócz wciągającej fabuły, Hunter x Hunter oferuje emocjonujące sceny walki, które łączą zarówno umiejętności fizyczne, jak i psychiczne.

5. Boku no Hero Academia (ang. My Hero Academia)

Krótki opis fabuły: Boku no Hero Academia, znane również jako My Hero Academia, przenosi nas do świata, w którym większość ludzi rodzi się z unikalnymi mocami zwanymi "quirkami". Główny bohater, Izuku Midoriya, jest jednym z niewielu, którzy rodzą się bez mocy, ale marzy o zostaniu superbohaterem. Jego życie zmienia się, gdy spotyka swojego idola - All Might’a, który przekazuje mu swoją moc, "One for All". Midoriya zostaje uczniem prestiżowej szkoły dla superbohaterów - U.A. High School, gdzie uczy się panować nad swoją mocą, zdobywa przyjaciół i rywalizuje z innymi uczniami, aby stać się największym bohaterem.

Podobieństwa z Solo Leveling: Boku no Hero Academia i Solo Leveling są podobne w zakresie ewolucji bohaterów. Zarówno Midoriya, jak i Sung Jinwoo zaczynają jako słabi, ale z czasem zdobywają ogromną moc. Obie serie przedstawiają również system rang, który określa pozycję i siłę bohaterów w swoich światach. W obu przypadkach istnieją organizacje zajmujące się kontrolowaniem i wspieraniem ludzi z nadnaturalnymi zdolnościami, takimi jak Hero Association w Boku no Hero Academia i Hunters Association w Solo Leveling.

Dlaczego warto obejrzeć: Boku no Hero Academia to ciekawa propozycja dla fanów Solo Leveling, ponieważ oferuje emocjonującą fabułę, rozbudowany świat i szeroką gamę interesujących postaci. Seria skupia się na walce dobra ze złem, jak również na przyjaźni, rywalizacji i dążeniu do samorealizacji. Fani Solo Leveling docenią starcia bohaterów z różnymi przeciwnikami, a także proces uczenia się i rozwoju, jaki przeżywa główny bohater. Boku no Hero Academia jest wspaniałym wyborem dla tych, którzy szukają inspirującej historii o dążeniu do spełnienia marzeń, przyjaźni oraz poświęceniu dla dobra innych.

6. Danmachi (jap. Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka)

Krótki opis fabuły: Danmachi, znane również jako Is it Wrong to Pick up Girls in a Dungeon?, to historia Bell'a Cranel’a, młodego poszukiwacza przygód szukającego sławy i mocy w labiryncie zwanym po prostu "Dungeon". Bell jest jedynym członkiem niewielkiej rodziny Hestii, bogini o niewielkiej sile i wpływach. W miarę jak Bell zaczyna zdobywać moc i doświadczenie w lochu, zyskuje również uwagę innych bogów i bohaterów, którzy stawiają mu wyzwania i pomagają rosnąć w siłę.

Podobieństwa z Solo Leveling: Danmachi i Solo Leveling mają wiele wspólnych cech, takich jak główny bohater, który zaczyna jako słaby, ale z czasem zdobywa siłę i umiejętności. W obu przypadkach fabuła koncentruje się na eksploracji lochów, gdzie bohaterowie walczą z potworami i zdobywają skarby. Ponadto, zarówno Bell, jak i Sung Jinwoo używają sztyletów jako swojej głównej broni. Wreszcie, obie serie mają elementy RPG, takie jak zdobywanie doświadczenia, rozwijanie umiejętności i zdobywanie nowego ekwipunku.

Dlaczego warto obejrzeć: Danmachi to świetna propozycja dla fanów Solo Leveling, którzy szukają lekkiej, przygodowej opowieści z elementami fantasy i RPG. Chociaż Danmachi jest bardziej komediowe niż Solo Leveling, jego bohaterowie są równie sympatyczni i interesujący, a walki są emocjonujące i dobrze zrealizowane. Warto obejrzeć Danmachi dla jego przyjemnej atmosfery, rozbudowanego świata i różnorodnych postaci.

7. Arifureta: From Commonplace to World's Strongest (jap. Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou)

Krótki opis fabuły: Arifureta to opowieść o Nagumo Hajime, zwykłym uczniu liceum, który razem z całą swoją klasą zostaje przeniesiony do innego świata jako bohaterowie mający ocalić ludzkość przed zagładą. Każdy z nich otrzymuje specjalne zdolności, jednak Hajime dostaje tylko umiejętność transmutacji, która sprawia, że jest najmniej przydatny w grupie. Po tym jak zostaje zdradzony przez towarzyszy, Hajime ląduje w głębi lochu pełnego śmiertelnych potworów. Walcząc o przetrwanie, odkrywa on nowe moce, staje się coraz silniejszy i postanawia wrócić do swojego świata.

Podobieństwa z Solo Leveling: Arifureta i Solo Leveling mają wiele wspólnych elementów. Główni bohaterowie są uważani przez innych za słabych, ale w miarę jak pokonują kolejne wyzwania, zdobywają niewiarygodną siłę. W obu przypadkach bohaterowie przeżywają drastyczną przemianę, zarówno fizyczną, jak i mentalną. Ponadto, zarówno Arifureta, jak i Solo Leveling przedstawiają postaci, które wykorzystują umiejętności i zdolności zaczerpnięte z gier RPG, takie jak zdobywanie doświadczenia, ulepszanie umiejętności i zdobywanie nowego ekwipunku.

Dlaczego warto obejrzeć: Arifureta to dobry wybór dla fanów Solo Leveling, którzy cenią sobie opowieści o słabych bohaterach, którzy z czasem stają się potężni. Choć Arifureta ma nieco inny ton niż Solo Leveling, to zawiera wiele emocjonujących walk i zaskakujących zwrotów akcji, które z pewnością przypadną do gustu fanom akcji i przygód. Warto obejrzeć ten tytuł, aby prześledzić rozwój Hajime - jak radzi sobie z wyzwaniami, które stawia przed nim nowy świat, i jak odkrywa prawdziwą wartość swoich zdolności.

8. The God of High School

Krótki opis fabuły: The God of High School to anime oparte na popularnym koreańskim komiksie, który opowiada historię Mori Jina, ucznia liceum, który od dziecka trenuje taekwondo. Mori bierze udział w turnieju sztuk walki dla uczniów w jego wieku, zwanym "The God of High School". Turniej składa się z trzech etapów: regionalnego, krajowego i międzynarodowego. W trakcie zawodów Mori zdobywa nowych przyjaciół o różnorodnych zdolnościach, którzy razem z nim reprezentują Koreę, walcząc z przeciwnikami z innych krajów.

Podobieństwa z Solo Leveling: Elementy wspólne między The God of High School i Solo Leveling obejmują głównie postać protagonisty, który zaczyna jako zwykły uczestnik turnieju, ale staje się coraz silniejszy w miarę jak pokonuje kolejne wyzwania. Obie serie koncentrują się na walkach i rozwijaniu umiejętności bohaterów. Ponadto, w obu przypadkach bohaterowie muszą stawić czoła niebezpiecznym przeciwnikom.

Dlaczego warto obejrzeć: The God of High School to świetna propozycja dla fanów Solo Leveling, którzy cenią sobie widowiskowe walki, dynamiczną akcję i postacie, które rozwijają swoje umiejętności w miarę jak pokonują kolejne wyzwania. Choć The God of High School nie koncentruje się na elementach RPG, takich jak zdobywanie doświadczenia i ulepszanie umiejętności, to oferuje wiele emocjonujących starć i dobrze przedstawionych walk, które z pewnością przypadną do gustu fanom akcji i przygód.

9. Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari

Krótki opis fabuły: Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari to anime oparte na popularnej grze na smartfony. Akcja dzieje się na kontynencie Yggdra, który jest nękany przez inwazję tajemniczych potworów. Święty Król, władca Yggdry, ginie podczas próby powstrzymania inwazji, a ocaleni mieszkańcy kontynentu muszą się zjednoczyć, aby przeciwstawić się zagrożeniu. Główny bohater, Yuri, powołuje Ochotniczą Armię i wyrusza na wyprawę, aby pokonać siły ciemności i przywrócić pokój na kontynencie.

Podobieństwa z Solo Leveling: Zarówno w Chain Chronicle, jak i Solo Leveling, główni bohaterowie muszą stawić czoła inwazji potworów i ocalić swój świat przed zniszczeniem. Oba anime koncentrują się na walce z potworami, choć w Solo Leveling jest więcej elementów RPG. Główni bohaterowie obu serii zaczynają jako słabi i niedoświadczeni, ale z czasem stają się coraz silniejsi i zdobywają nowe umiejętności.

Dlaczego warto obejrzeć: Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari to anime warte obejrzenia przez fanów Solo Leveling ze względu na podobną tematykę walki z potworami i ratowania świata przed zagładą. Chain Chronicle oferuje emocjonującą historię o odwadze, poświęceniu i determinacji głównych bohaterów, którzy próbują ocalić swoją ojczyznę. Seria prezentuje również ciekawy świat fantasy z różnorodnymi potworami i postaciami, co może przypaść do gustu fanom przygód i akcji.

Podsumowanie

Podsumowując, przedstawiłem Wam dziewięć anime, które posiadają różne elementy wspólne z Solo Leveling. Wszystkie te propozycje różnią się od siebie, lecz łączy je pewien rodzaj podobieństwa do przygód Sung Jinwoo. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie spośród tych tytułów.

Ponieważ gusta są różne, przez co każdy z nas poszukuje innych elementów wspólnych, zachęcam Was do odkrywania nowych historii, a także dzielenia się swoimi odczuciami, spostrzeżeniami i innymi propozycjami w komentarzach pod artykułem. Być może odkryjecie jeszcze więcej pasjonujących anime, które są podobne do Solo Leveling i nakierujecie na nie innych czytelników.

Źródła i odnośniki (rozwiń)

1. Oficjalna strona anime Solo Leveling: https://sololeveling-anime.net/.
2. Solo Leveling, Manhwa - Recommendations na MyAnimeList.net: https://myanimelist.net/manga/121496/Solo_Leveling/userrecs

KOMENTARZE

Obserwuj Animeholik.pl w Google News
Nazwa

2x2,1,3-gatsu no Lion,1,91 Days,1,Accel World,2,Ai,1,Ajin,1,Akagami no Shirayuki-hime,1,Akame Ga Kill!,2,Akcja,9,Amagi Brilliant Park,1,AMV,3,Anime Awards,1,Anime Expo,1,Anime vs Rzeczywistość,1,Animowane Gify,5,AniRevo,1,Ankieta,1,AnoHana,3,Ansatsu Kyoushitsu,5,Ao no Exorcist,1,Aoki Hagane no Arpeggio,1,Artland,1,Assassin's Creed,3,Atri: My Dear Moments,1,Attack on Titan,17,Avatary,4,Bakemono no Ko,1,Baki,1,Bakuman,2,Barakamon,2,Big Order,1,Black Lagoon,1,Blame!,1,Blood Lad,1,Boku dake ga Inai Machi,3,Boku no Hero Academia,1,Boże Narodzenie,2,Butch Hartman,1,Buzzfeed,1,Candy Japan,1,Charapedia,17,Charlotte,1,Chiny,2,Chłopiec i czapla,1,Chuunibyou demo Koi ga Shitai,1,Ciekawostki,24,Coluboccoro,1,Cosplay,8,CupSell,1,Czarodziejka z Księżyca,1,Czas,1,Dakimakura,2,DanMachi,3,Death Note,7,Death Parade,1,Demi-chan wa Kataritai,1,Demon Slayer,3,DeviantArt,7,Discord,1,Disney,10,Donten ni Warau,1,Dosanko Gal wa Namara Menkoi,1,Dragon Ball,1,Dramat,5,Dungeon Meshi,1,Durarara!!,1,Dzień Ojca,1,Egmont,12,Etsy,1,Fairy Tail,1,Fantasy,12,Fate,2,Fate/Apocrypha,1,Film,49,Filmweb,1,Flying Witch,1,Full Metal Panic!,1,Fullmetal Alchemist,2,Gadżety,14,Gantz:O,1,GATE,2,Gekkan Shoujo Nozaki-kun,1,Geno Studio,1,Gimai Seikatsu,1,Gintama,3,Głosowanie,1,Godzilla,1,Gore,1,Gra,8,Gra wideo,4,Grafika,49,Gry,1,Gwiezdne Wojny,6,Gyakusatsu Kikan,2,Haifuri,1,Haikyuu!!,1,Handa-kun,1,Happy Sugar Life,1,Harem,2,Harmony,1,Haruchika,1,Hentai Ouji to Warawanai Neko,1,Hikikomori,1,Himouto! Umaru-chan,1,Historyczne,3,Hoozuki no Reitetsu,1,Horror,4,Humble Bundle,2,Hunter x Hunter,3,IBM,1,Idole,1,Isekai,5,Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu,1,Ito Junji: Collection,1,Japonia,31,Jedzenie,4,Język japoński,4,Jitsu wa Watashi wa,1,Jujutsu Kaisen,1,Junketsu no Maria,1,Kaijuu 8-gou,1,Kantai Collection: KanColle,2,Karaoke,1,Keijo,1,Kemono Friends,1,Kickstarter,1,Kimi no Na wa.,5,Kingdom,2,Kiseijuu,4,Kishuku Gakkou no Juliet,1,Kitsune,1,Kobayashi-san Chi no Maid Dragon,1,Koe no Katachi,1,Kokkoku,1,KokoSake,1,Komedia,7,Konkurs,2,KonoSuba,1,Konwent,1,Konwent fanów,2,Koutetsujou no Kabaneri,1,Książka,1,Kubki,3,Kuchnia japońska,2,Kultura otaku,8,Lazarus,1,League of Legends,2,Liebster Blog Award,2,Light Novel,3,Log Horizon,1,Love Live!,2,Made in Abyss,2,MAL,1,Mamoru Hosoda,1,Manaria Friends: Shingeki no Bahamut,1,Manga,30,Manglobe,1,Maoyuu Maou Yuusha,1,Mato Seihei no Slave,1,McDonald's,1,Mecha,2,Memy,2,Mirai no Mirai,1,Mitologia,2,Mob Psycho 100,3,Mochi,1,Moe,1,Monster Musume no Iru Nichijou,1,Mushishi,1,Muzyka,15,My Hero Academia,2,Mystery,2,Nagrody,3,Nanbaka,1,Naruto,2,Neon Genesis Evangelion,1,Netflix,9,Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?,2,Nisekoi,3,No Game No Life,2,Non Non Biyori,1,Noragami,3,Occultic;Nine,1,Od autora,17,Omoide no Marnie,2,One Piece,6,One Punch Man,5,Ore Monogatari!!,1,Otaku,1,Otaku Coin,1,Overlord,2,Paczka,2,Pan de Peace!,1,Park rozrywki,1,Perfect Bones,1,Plakat,1,Planet With,1,Pokemon,1,Prima aprilis,2,Prison School,1,Production IMS,1,Program,1,Przeczucie,1,Przeglądarka,1,Przepisy,1,Przygodowe,4,Pyrkon,2,Rakugo,1,Ranking,74,Re:Zero,1,Reddit,1,Regalia: Of Men and Monarchs,1,Regalia: The Three Sacred Stars,1,Reklama,2,Rokka no Yuusha,1,Romans,5,Roukin,1,Ryuuou no Oshigoto!,1,Samuraj i Stich,3,Sci-Fi,2,Seiyuu,2,Serial,152,Shia LaBeouf,1,Shigatsu wa Kimi no Uso,1,Shingeki no Bahamut: Genesis,2,Shounen,4,Sidonia no Kishi,3,Silver Spoon,3,Slice of life,3,Solo Leveling,3,Sonda,1,Space Dandy,1,Spirited Away: W krainie Bogów,1,Spy x Family,1,Steins;Gate,1,Strony internetowe,2,Studio anime,3,Studio Ghibli,8,Supernatural,5,Sushi,1,Sword Art Online,6,Sword Art Online: Memory Defrag,1,Sword Oratoria,1,Szkolne,2,Taifuu no Noruda,1,Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai,1,Tajemnica,1,Tapety,12,Telewizja,1,Terra Formars,2,Time Travel Shoujo,1,To,1,Tokyo ESP,1,Tokyo Ghoul,5,Tokyo Ghoul:re,1,Tsuyokute New Saga,1,Turystyka,1,TV Drama,3,Twisted-Wonderland,1,Tydzień z anime,402,TyranoBuilder,1,Urodziny,2,Ushio to Tora,1,Utawarerumono: Itsuwari no Kamen,1,Visual Novel,1,W anime na procentach,6,Walentynki,1,WatchMojo,1,Wednesday,1,Working!!,1,WOWBOX,1,Yuri,1,Yuri!!! on Ice,1,Yuujinchou,1,Zankyou no Terror,1,Zom 100,1,Zombie,1,Zwiastun,22,
ltr
item
Animeholik – anime, manga i kultura Japonii: Przegląd anime podobnych do Solo Leveling
Przegląd anime podobnych do Solo Leveling
Odkryj 9 anime podobnych do Solo Leveling! Przygody, rozwój bohaterów i niezwykłe światy czekają na Ciebie. Zanurz się w fascynujących historiach!
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqykcK9lYMZ9hfrBh2bTwK6ild9XT6ZzqAp3izU-6-93A4HCP9DNRQbNRzIXlYc9FDNYy06_tAf3kjGb4MUb3snj85lWMYD_SyGeuQW1PAcSxwKJM-KA2sgQ4pd76wbcvfctm8cJAKqD9S1vFGtzj6HQCQ6hFD-oLtOdzVneKRj93orsd0eeyahaIyhw/s1600-rw/anime_podobne_do_solo-leveling.webp
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqykcK9lYMZ9hfrBh2bTwK6ild9XT6ZzqAp3izU-6-93A4HCP9DNRQbNRzIXlYc9FDNYy06_tAf3kjGb4MUb3snj85lWMYD_SyGeuQW1PAcSxwKJM-KA2sgQ4pd76wbcvfctm8cJAKqD9S1vFGtzj6HQCQ6hFD-oLtOdzVneKRj93orsd0eeyahaIyhw/s72-c-rw/anime_podobne_do_solo-leveling.webp
Animeholik – anime, manga i kultura Japonii
https://www.animeholik.pl/2023/05/przeglad-anime-podobnych-do-solo-leveling.html
https://www.animeholik.pl/
https://www.animeholik.pl/
https://www.animeholik.pl/2023/05/przeglad-anime-podobnych-do-solo-leveling.html
true
6198561539176426849
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych postów WYŚWIETL WSZYSTKO Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj Przez Główna STRONY POSTY Wyświetl wszystko POLECANE DLA CIEBIE TEMATYKA ARCHIWUM SZUKAJ WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojego zapytania Wróć do głównej Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Ndz Pon Wto Śro Czw Pią Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minut temu 1 godzinę temu $$1$$ godzin temu Wczoraj $$1$$ dni temu $$1$$ tygodni temu więcej jak 5 tygodni temu Obserwujący Obserwuj TA TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA Krok 1: Podziel się w mediach społecznościowych Krok 2: Kliknij w link udostępniony na Twoim profilu Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Cały kod został skopiowany do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści