Dziś z braku jakiejś szczególnej weny twórczej postanowiłem, że spędzę trochę czasu na Aliexpress.com (taki chiński odpowiednik Allegro) – nie żebym tam coś nałogowo kupował, ale chciałem zobaczyć w jakich cenach chodzą gadżety z Tokyo Ghoul. A skoro już traciłem czas na szukaniu przystępnych cenowo gadżetów (z darmową wysyłką do Polski), pomyślałem, że warto podzielić się z wami kilkoma znaleziskami.

1. Gumowy brelok Tokyo Ghoul.


Osiem wersji breloka z grubego silikonu w cenie 2.49$ za sztukę. Przy obecnym kursie dolara to około 10 złotych za jeden brelok z darmową wysyłką do Polski. Więcej możecie zobaczyć na stronie sprzedawcy Aliexpress. Generalnie znalazłem nawet ofertę za niecałe 2 dolary z darmową wysyłką do Polski, ale trzeba też zwracać uwagę na pozytywy danego sprzedawcy.

Komplet ośmiu zapakowanych breloków do kluczy z Tokyo Ghoul
Porównanie grubości gumowego breloka z ghulem Kanekim
Rozpakowane gumowe breloki do kluczy z anime Tokyo Ghoul

Już podczas pisania znalazłem sprzedawcę, który sprzedaje podobne (o ile nie te same) gumowe breloczki na klucze z Tokyo Ghoul w cenie 8.65$ za komplet 8 breloczków. Macie go w tym miejscu.

2. Portfel Tokyo Ghoul.


Portfel ze skóry syntetycznej i płótna typu Unisex, czyli dla Niej i dla Niego. Tutaj cena wynosi już 7.99$ z darmową przesyłką do Polski. Możecie go zobaczyć w tym miejscu.

Portfel w stylu anime Tokyo Ghoul


3. Metalowe zawieszki do telefonu Tokyo Ghoul.


Ostatni gadżet – dalej nie chciało mi się szukać – to zestaw pięciu metalowych zawieszek na telefon z postaciami z Tokyo Ghoul. Również tutaj przesyłka do Polski darmowa, zaś cena zestawu to 4.69$. Stronę z zawieszkami znajdziecie tu.

Gadżet z Tokyo Ghoul - pięć metalowych zawieszek na telefon z bohaterami anime
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.