Przed kilkoma dniami portal Charapedia opublikował wyniki kolejnego badania przeprowadzonego na 10 000 fanów. Tym razem poproszono o wskazanie najlepszego samorządu uczniowskiego składającego się z postaci z mangi i anime. Wybrać należało najlepszego przewodniczącego, wiceprzewodniczącego, sekretarza i skarbnika.

• Głosowanie zostało przeprowadzone w dniach 23-29 kwietnia 2015.
• 54,4% głosujących stanowili mężczyźni, zaś 45,6% stanowiły kobiety.
• Nastolatki i osoby w wieku 20+ lat stanowiły 76,1% głosujących. Osoby w wieku 30 lat i więcej stanowiły 23,9% głosujących.
• Pełne wyniki: http://www.charapedia.jp/research/0065/

Przewodnicząca: Ayase Eri z Love Live!.

Najwięcej głosów na przewodniczącego rady uczniowskiej zebrała Ayase Eri z Love Live!, na którą zagłosowało 517 osób. Na drugim miejscu uplasowała się Yukino Yukinoshita (Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru) z 478 głosami, zaś trzecią pozycję zajął Seijuurou Akashi (Kuroko no Basket) z 430 głosami.

Ayase Eri z Love Live wybrana na przewodniczącą samorządu uczniowskiego


Wiceprzewodniczący: Shintarou Midorima z Kuroko no Basket.

Wiceprzewodniczącym został Shintarou Midorima z Kuroko no Basket, który otrzymał 453 głosy fanów. Na drugim miejscu znalazła się Asuna Yuuki (Sword Art Online) z 403 głosami, a na najniższym stopniu podium stanęła Nozomi Toujou (Love Live!) na którą zagłosowało 367 fanów.

Shintarou Midorima z Kuroko no Basket wybrany na wiceprzewodniczącego samorządu uczniowskiego


Sekretarz: Aria Shichijou z Seitokai Yakuindomo.

Stanowisko sekretarza otrzymała Aria Shichijou z Seitokai Yakuindomo, która zgarnęła 294 głosy od fanów. Drugie miejsce z 208 głosami zajął Nagisa Shiota (Ansatsu Kyoushitsu), a na pozycji trzeciej uplasował się Hachiman Hikigaya (Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru) z 156 głosami.

Aria Shichijou z Seitokai Yakuindomo wybrana na sekretarza samorządu uczniowskiego


Skarbnik: Suzu Hagimura z Seitokai Yakuindomo.

Dużym zaufaniem została obdarzona Suzu Hagimura z Seitokai Yakuindomo, która głosami 365 osób została wybrana skarbnikiem. Na drugim miejscu uplasowała się Nami (One Piece) z 189 głosami, a trzecią pozycję zajęła Mogana Kikaijima (Medaka Box), na którą zagłosowały 164 osoby.

Suzu Hagimura z Seitokai Yakuindomo wybrana na skarbnika samorządu uczniowskiegoUdostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.