No dobrze, przyznaję bez bicia, jakbym miał 53 000 złotych, to na pewno nie kupiłbym rzeźby z Attack on Titan. Jednakże, taka opcja pojawiła się na świecie, więc warto o niej wspomnieć ;)

W Japonii, sklep 7-Eleven (więcej o nim tu) oferuje limitowaną edycję rzeźb bohaterów z Attack on Titan. Co prawda nie wszystkich, ale w sprzedaży są Levi Ackerman i Eren Yeager. Rzeźby są duże, pełnowymiarowe. Eren Yeager mierzy 172 centymetry, zaś Levi Ackerman 162 centymetry.

Każda rzeźba kosztuje 1 728 000 jenów, czyli 52 830 złotych. W sprzedaży jest łącznie 20 rzeźb, po dziesięć dla każdego z dwóch bohaterów. No, może sprzedaż to złe określenie, bowiem fani chcący kupić rzeźbę nie dostaną jej od tak. Oj nie. Chętnych jest tak dużo, że w pierwszej kolejności odbędzie się losowanie. Tak jest, losowanie osób, które będą mogły zapłacić 53 tysiące złotych i mieć własną rzeźbę Levi'ego lub Eren'a.

Na koniec zobaczcie jak prezentuje się zdjęcie promocyjne i realne.

Materiał sprzedawcy prezentujący zdjęcie figur Eren Yeager i Levi Ackerman


Rzeźba Eren Yeager z Attack on Titan - realne zdjęcie
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

2 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Kto by nie chciał mieć takiej?

    OdpowiedzUsuń
  2. No, no :) Japończycy bez zastanowienia woleli rzeźby zamiast porządnych aut, a przecież mogli mieć jakąś fajną Itashę ;p

    OdpowiedzUsuń