Youto Yokodera to uczeń drugiej klasy liceum i prawdopodobnie największy zboczeniec w całej szkole. Nawet do klubu sportowego zapisał się tylko po to, by podczas ćwiczeń móc podglądać skąpo ubrane dziewczyny.

Na szczęście dla tego chłopaka, płeć piękna nie potrafi czytać w myślach, więc dziewczyny nie podejrzewają jaka jest jego prawdziwa natura. Nawet przewodnicząca klubu sportowego namaściła go na swojego następcę, ponieważ była pod wrażeniem tego, że Youto ćwiczył przysiady pod ścianą pływalni niezależnie od pogody. Tyle tylko, że ten młody mężczyzna miał w tym pewien cel – robienie przysiadów pod oknem pływalni pozwalało mu podglądać dziewczyny w strojach kąpielowych.

Youto Yokodera oraz Tsukushi Tsutsukakushi - główny bohater i jedna z bohaterek Hentai Ouji to Warawanai Neko Uczniowie liceum i członkowie klubu sportowego w którym jest Youto

Pewnego dnia Youto spotyka się ze swoim równie perwersyjnym przyjacielem, który informuje naszego bohatera, że udało mu się uwolnić od nieczystych myśli, dzięki posągowi Kamiennego Kota. Otóż legenda głosi, że Kamienny Kot może uwolnić cię od czegoś, czego nie potrzebujesz, i dać to komuś, kto tego potrzebuje. Wszystko co trzeba zrobić, to pomodlić się do posążka i dać mu coś w ofierze.

Kiedy zapada noc, Youto wyrusza pomodlić się do pomnika Kamiennego Kota, zabierając z sobą swoją nieprzyzwoitą Dakimakurę (poduszka do przytulania), która ma służyć za ofiarę. Mimo, że jest noc, podczas której Youto Yokodera miał nadzieje pomodlić się w samotności, to krótko po przybyciu na miejsce do pomnika przychodzi jeszcze jedna osoba – Tsukiko Tsutsukakushi, uczęszczająca do pierwszej klasy liceum.

Youto Yokodera i Tsukiko Tsutsukakushi, czyli główni bohaterowie anime Hentai Ouji to Warawanai Neko siedzący pod drzewem z posągiem Kamiennego Kota Pierwsza szczerość Youto podczas rozmowy z Azusa Azuki

Po krótkim i zabawnym nieporozumieniu – Tsukiko wzięła Youto za zboczeńca czyhającego nocą na dziewczyny – oboje decydują się pomodlić w swoich sprawach. Youto pragnie mówić to co myśli i przestać kłamać, zaś Tsukiko chce być w stanie ukrywać swoje uczucia, ponieważ nie chce być już postrzegana jako dziecko. Po złożeniu życzeń oboje rozchodzą się do domów, nie zdając sobie sprawy, że czar Kamiennego Kota już zadziałał.

O sile czaru Youto przekonuje się już następnego dnia. Od teraz chłopak nie jest w stanie powstrzymać się przed mówieniem tego co myśli, więc zamiast zachować swoje zboczone myśli tylko dla siebie, obdarza nimi wszystkich wokół. Nie trzeba nawet wiele czekać, by cała szkoła okrzyknęła go "zboczonym księciem".

Screen z Hentai Ouji to Warawanai Neko: Tsukushi siedzi na Youto Screen na którym Youto Yokodera i Tsukiko Tsutsukakushi są na spacerze

Oczywiście wieść o zboczonym księciu dociera również do Tsukiko, która decyduje się spotkać z chłopakiem i poinformować go, że równiej jej życzenie zostało spełnione – teraz dziewczyna nie jest w stanie okazywać żadnych uczuć, ani smutku, ani szczęścia, nawet wymuszanych. Jako, że obojgu to ciąży, decydują się odkręcić czar Kamiennego Kota.

Czy im się to uda? Proponuję wam, abyście przekonali się sami. Jeżeli pierwszy odcinek przypadnie wam do gustu, cała seria szybko zleci. Ja oglądałem to ponad rok temu, jednakże do dziś miło wspominam. Ostatecznie oceniłem anime na 8/10. Poniżej możecie zobaczyć i posłuchać openingu do Hentai Ōji to Warawanai Neko. Jeden z tych openingów, który wpada w ucho i jest łatwy do nucenia.Podstawowe informacje o anime Hentai Ouji to Warawanai Neko.


Na antenie: od 13 kwietnia 2013 do 29 czerwca 2013.
Łączna liczba odcinków: 12.
Gatunek: Komedia, Romans, Szkolne, Harem, Supernatural, Seinen

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.