Szykują się niewielkie zmiany na MyAnimeList. W minionym tygodniu DeNA oraz Anime Consortium Japan Inc ogłosiły, że mają zamiar włączyć streaming anime do funkcjonalności popularnej bazy anime MyAnimeList. Oczywiście pewnych zmian w funkcjonowaniu strony można się było spodziewać już od kilku ładnych miesięcy, bowiem MyAnimeList zostało kupione przez DeNA w styczniu 2015 roku.

Początkowo na MyAnimeList trafiły anime "The iDOLM@STER Cinderella Girls" oraz "God Eater" z japoński dialogami i angielskimi napisami. W następnej kolejności na MAL pojawią się kolejne tytuły dostępne w bibliotece DAISUKI.net, czyli na stronie należącej do Anime Consortium Japan Inc.

Dopóki MAL zachowuje swoją podstawową zasadę działania, to dodanie kolejnych funkcji mi nie przeszkadza. Poniżej możecie rzucić okiem jak wygląda player na MyAnimeList, a najlepiej przetestujecie jak przejdziecie na strony wskazanych anime :)

MyAnimeList player z The iDOLM@STER Cinderella Girls

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Hm... Ok, ale jakoś nie widzę by to było coś niezbędnego mi do życia. Nie wiem też po co otwierać tak duży nowy dział na MALu, który ma już jasno okreslona funkcje, ale zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.
    Więc mal zmienił w styczniu właściciela? Ach, to dlatego zaczęło się tam coś dziać i zmieniać xD

    OdpowiedzUsuń