Tokyo One Piece Tower to park rozrywki, który został otworzony 13 marca tego roku, w jednej z największych atrakcji Tokio – wieży telewizyjno-radiowej Tokyo Tower, której wysokość wynosi aż 333 metry. Ze względu na ogromną popularność mangi, aż dziw bierze, że na otworzenie tego tematycznego parku rozrywki zdecydowano się dopiero niedawno.

Otwarcie Tokyo One Piece Tower nastąpiło 13 marca 2015

Dziś już wiadomo, że projekt okazał się sukcesem. Park potrzebował tylko 48 dni, by przyciągnąć do siebie 100 tysięcy odwiedzających. Oznacza to, że bezpośrednio przed wakacjami park rozrywki Tokyo One Piece Tower był odwiedzany przez niemal 2100 osób każdego dnia. Osoby dorosłe płaciły za bilet 3200 jenów (około 97 złotych), zaś dzieci 1600 jenów (48,5 zł).Atrakcje… co w tej kwestii słychać?


W Tokyo One Piece Tower znajdziemy między innymi Jaskinię Wspomnień, czyli korytarz w którym znajdują się panele z mangi. To miejsce w którym można raz jeszcze przypomnieć sobie najbardziej wzruszające momenty z mangi, zanim udamy się by skorzystać z innych atrakcji. Oczywiście w kolejnych pomieszczeniach będzie można się poczuć jak na statku Piratów Słomianego Kapelusza, bowiem znajdziemy tu kuchnię Sanji'ego, pokój Nami, oraz kilka innych atrakcji.W wielu miejscach znajdują się pozujących do fotografii bohaterowie One Piece, a jedną z głównych atrakcji jest pokaz na żywo, w trakcie którego Luffy i jego załoga wyruszą z nami na kolejną przygodę – energiczną, pełną fajnych walk, akrobacji, muzyki i efektów specjalnych.

Zrób sobie zdjęcie z pozującym bohaterem One Piece Zrób sobie zdjęcie z pozującym bohaterem One Piece

Jeżeli kogoś dopadnie głód, zawsze można odwiedzić restaurację w której serwuje się potrawy znane z mangi i anime. Luffy, Nami, Zoro, Chopper i kilku innych bohaterów mają tu specjalnie zaprojektowane posiłki, które apetyczne wyglądają i świetnie smakują.

Przed wyjściem z Tokyo One Piece Tower warto jeszcze odwiedzić sklep z pamiątkami, w którym można kupić wiele ciekawych bajerów: specjalne zestawy cosplay, ciasteczka, chusteczki z nadrukiem, kapelusze Luffy'ego, t-shirty i wiele więcej.

Zdjęcia z Tokyo One Piece Tower


Pierwsze zdjęcie z Tokyo One Piece Tower Drugie zdjęcie z Tokyo One Piece Tower
Trzecie zdjęcie z Tokyo One Piece Tower Czwarte zdjęcie z Tokyo One Piece Tower
Piąte zdjęcie z Tokyo One Piece Tower Szóste zdjęcie z Tokyo One Piece Tower
Siódme zdjęcie z Tokyo One Piece Tower Ósme zdjęcie z Tokyo One Piece Tower

Źródło zdjęć: http://onepiecetower.tokyo/ | Strona angielska: http://onepiecetower.tokyo/en/

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.