Panie, Panowie, w Japonii fajny kostium sprzedają, w cenie też niczego sobie. COSPATIO, producent kostiumów cosplay i akcesoriów, zaczął przyjmować zamówienia na limitowaną edycję kostiumów Saber (Szermierz) z Fate/stay night. W skład pełnego zestawu wchodzi sukienka, zbroja, rękawice i nagolenniki - ale za każdy z tych elementów trzeba płacić osobno.

1. Sukienka.

Sukienka jest sprzedawana za 86 000 jenów (2 630 zł). Żakiet i gorset są wykonane z poliestru, wstążka do włosów z jedwabiu, a bloomersy z bawełny.

Zdjęcie Sukienki Szermierz z Fate/stay night

Zdjęcie Sukienki Saber do Cosplay


2. Zbroja.

Zbroja kosztuje 170 000 jenów, czyli około 5 200 złotych. Sam pancerz został wykonany z poliuretanu, zaś na łączeniach wykorzystano nylon i bawełnę.

Zdjęcie zbroi Saber

Zdjęcie poliuretanowej zbroi z kostiumu Szermierz


3. Rękawice.

Rękawice Saber trafiły do sprzedaży w cenie 130 000 jenów (niecałe 4 000 złotych). Zostały wykonane z poliuretanu, z poliestrem i poliamidem wykorzystanym na łączeniach.

Zdjęcie rękawic Saber

Zdjęcie rękawic Szermierz z Fate/stay night od COSPATIO


4. Nagolenniki.

Nagolenniki kostiumu są sprzedawane w cenie 80 000 jenów, czyli około 2 450 złotych. Analogicznie do rękawic, nagolenniki zostały wykonane z poliuretanu, z poliestrem i poliamidem wykorzystanym na łączeniach.

Zdjęcie nagolenników z kostiumu Cosplay Saber

Także za kompletny kostium Szermierz trzeba zapłacić 466 000 jenów, czyli nieco ponad 14 000 złotych. Oficjalna strona kostiumu znajduje się w tym miejscu. Pod podanym adresem zobaczycie również więcej fotografii.
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.