Na oficjalnej stronie filmowej trylogii anime "Ajin" pojawił się 90-sekundowy pełny zwiastun, który prócz scen z filmu "Ajin Part 1: Shoudou" wprowadza również piosenkę "Yoru wa Nemurerukai?" wykonywaną przez japoński zespół rockowy flumpool. Utwór ma się również znaleźć w nadchodzącym serialu telewizyjnym, którego premierę zaplanowano na styczeń 2016 roku.Pierwsza część filmu ma wejść do 30 kin w całej Japonii w dniu 27 listopada, a jej wyświetlanie zostało ograniczone do 2 tygodni. Filmy, jak i serial Ajin, tworzone są na podstawie mangi pod tym samym tytułem, która w 2013 roku zdobyła 3 miejsce w ankiecie japońskiej strony Comic Natalie na najlepszą mangę roku.

Opis Ajin: Historia toczy się wokół nastolatka o imieniu Kei Nagai, który po potrąceniu przez ciężarówkę odkrywa, że jest jednym z rasy Ajin. Pierwszych przedstawicieli tego gatunku zaobserwowano siedemnaście lat temu w Afryce, a ich cechą wyróżniającą jest nieśmiertelność. Obecnie rząd prowadzi badania na osobnikach z tego gatunku, hojnie wynagradzając każdego, kto dostarczy Ajin'a. Dla młodego Kei'a potrącenie przez ciężarówkę będzie początkiem nowego życia.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

3 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Zapowiada się świetnie. Nawet samobójstwo na zwiastunie było. Ładnie, oby niczego nie cenzurowali. Poza tym muzyka niezła.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się bardzo ciekawie, tylko ta animacja... ;_;

    OdpowiedzUsuń