Haruchika: Haruta to Chika wa Seishun Suru - bo tak brzmi pełna nazwa - to anime na podstawie wciąż wydawanej powieści Sei'a Hatsuno pod tym samym tytułem, opublikowanej przez Kadokawa Shoten w 2008 roku. Anime zaplanowano na nadchodzący sezon zimowy, czyli styczeń 2016 roku. Za reżyserię serialu ma odpowiadać Masakazu Hashimoto (Tari Tari), zaś jego produkcją zajmie się P.A. Works.

Bohaterowie Haruchika ze swoimi instrumentami


Opis: Licealistka Chika Homura i Haruta Kamijou przyjaźnią się od dzieciństwa. Oboje są członkami szkolnego klubu instrumentów dętych, w którym Haruta gra na waltorni, zaś Chika na flecie. Ich nauczycielem muzyki jest pan Shinjirou Kusakabe, który w młodości był uważany za wschodzącą gwiazdę na drodze do stania się światowej klasy dyrygentem. Chika i Haruta są nim oczarowani, dlatego postanawiają pomóc mu postawić szkolny klub na nogi. Oboje zaczynają spędzać czas na poszukiwaniach nowych członków do klubu instrumentów dętych, w międzyczasie próbując rozwiązać pewne tajemnicze wydarzenie, które miało miejsce w szkole.

Jako, że dziś na kanale YouTube KADOKAWAanime pojawił się zwiastun serialu, możecie go zobaczyć poniżej.Gatunek: Tajemnica, Romans, Szkoła, Slice of Life (obyczajowy).
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.