Świetnie się ostatnio bawię oglądając kolejne odcinki One Punch Man'a, dlatego ucieszyłem się dziś na wieść, że kolejna manga autorstwa ONE doczeka się anime - a chodzi o ekranizację mangi "Mob Psycho 100" która została zapowiedziana na Twitterze. Anime rozpocznie emisję w 2016 roku, a jego produkcją zajmie się studio BONES (Fullmetal Alchemist).


Opis: Historia obraca się wokół nastolatka o imieniu Kageyama Shigeo, który od najmłodszych lat wykazywał się niezwykłymi zdolnościami parapsychicznymi - mógł między innymi zginać łyżki i podnosić przedmioty wyłącznie siłą umysłu. Jego zdolności spotkały się z negatywnym odbiorem, więc chłopak powoli zaczął się wstrzymywać z ich wykorzystaniem. Teraz jedynie pragnie zaprzyjaźnić się z dziewczyną z klasy.

Pierwszy tom mangi Mob Psycho 100

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

2 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Hej, jak myślisz, czy to anime będzie podobne co do sukcesu jaki możemy zaobserwować po OPM? Według mnie jest to na siłę ekranizowanie kolejnego ''internetowego komiksu'' One'a ;p

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ciężko powiedzieć. Niby już wiemy, że będzie w tym maczać palce znane studio BONES, ale wciąż nie ma ekipy produkcyjnej. Dopóki nie poznam reżysera to nie będę wyrokował. Za to z chęcią obejrzę, mając nadzieję na widowisko równie dobre co OPM.

      Usuń