Do tej pory mój kanał na YouTube istniał sobie praktycznie nieużywany, więc dziś postanowiłem coś zmienić w tej materii. Przez ostatnie 3 godzinki, leżąc wygodnie na łóżku ze słuchawkami na uszach, odsłuchiwałem utwory, które w mniejszym lub większym stopniu były wykorzystywane w anime - w głównej mierze w charakterze openingów i endingów.

Utworzyłem już sobie playlistę na którą na tę chwilę wrzuciłem 20 utworów. To jeszcze nie koniec, bo w kolejnych dniach, tygodniach i miesiącach będę ją stale aktualizował o nowe piosenki. Playlistę możecie znaleźć w tym miejscu https://www.youtube.com/playlist?list=PLH4R-DFCBx7PGgKG-wvjsEATQgiif0sFO lub odsłuchać ją w tym wpisie.

Playlista piosenek z anime na YouTube

Przechodząc bezpośrednio do playlisty znajdziecie tam moje komentarze zawierające tytuł anime z jakiego pochodzi wybrany utwór. Co prawda playlistę tworzę głównie z myślą o sobie - zawsze denerwowało mnie to, że playlisty innych autorów często pozostawały nieaktualizowane (czasem kasowane), a utwory na nich wygasały - ale, jeżeli podoba się wam, to możecie ją sobie zapisać lub zasubskrybować kanał. A teraz zapraszam do słuchania.


Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.