O tym, że Netflix planuje zająć się produkcją anime mogliście przeczytać na początku listopada minionego roku. Teraz widać, że słowa Reeda Hastingsa, prezesa Netflixa, nie były rzucane na wiatr, bo właśnie poczyniono pewien kroczek w tym kierunku.

Netflix nabył globalne prawa do wydania nowego oryginalnego anime studia Production I.G - Perfect Bones w reżyserii Kazuto Nakazawy (Blood+). Chociaż wciąż nie jest znana nawet przybliżona data premiery nowego dzieła Production I.G, to już wiadomo, że anime zadebiutuje na Netflixie globalnie, w 190 krajach jednocześnie.

Netflix wszędzie - anime na całym świecie

Erik Barmack, wiceprezes Netflixa ds. treści niezależnych i lokalnych powiedział:
Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą ze studiem Production I.G - które pracowało nad takimi przebojowymi seriami jak Attack on Titan i Psycho-Pass - w zakresie dostarczania jednych z najbardziej odważnych nowych tytułów anime produkowanych w dzisiejszych czasach wszystkim użytkownikom Netflixa i fanom anime na całym świecie.

W czasach, gdy Internet nie zna granic, jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości oryginalnych anime fanom na całym świecie, w tym samym czasie, bez względu na to, gdzie mieszkają, czy to Japonia, Francja, Meksyk, USA, czy gdziekolwiek indziej.

Akcja anime Perfect Bones została osadzona w przyszłości, w czasach w których naukowcy próbowali stworzyć idealnego człowieka, w nadziei na utrzymanie pokoju we wszechświecie. Cel ten został niemal osiągnięty dzięki kilkorgu dzieciom. Naukowcy wysyłają "nowych ludzi" na dalsze szkolenie, jednak ci zostają porwani przez złą organizację utworzoną po to, by wykorzystać ich moc w celu realizacji własnej koncepcji światowego ładu.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.