W grudniu informowałem was o tym, że nadchodzi anime "Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?", czyli kolejny tytuł który powinien się spodobać osobom lubiącym kiedy anime porusza wątek gier online. Teraz ujawniono nieco więcej szczegółów dotyczących premiery, w tym dokładną datę debiutu na małym ekranie. Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany 7 kwietnia o godzinie 23:30 w Tokyo MX. A tak prezentują się szczegóły premiery:

  • Tokyo MX - czwartek, 7 kwietnia o godzinie 23:30
  • BS11 - czwartek, 7 kwietnia o godzinie 24:30
  • Sun TV - czwartek, 7 kwietnia o godzinie 26:00

W tym miejscu należy mieć na uwadze, że w ramówce japońskich programów telewizyjnych nie ma rozróżnienia na późne nocne bloki programowe jednego dnia i wczesne bloki programowe dnia następnego. Więc kiedy program mówi o tym, że serial leci w czwartek o godzinie 26:00, to w rzeczywistości mamy już godzinę 2:00 w piątek.

Grafika zwiastująca nadejście telewizyjnego anime Netogenoyome, znanego jako Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?
Opis: Historia anime będzie się obracać wokół chłopaka o imieniu Hideki Nishimura, gracza komputerowego, który zakochał się w postaci żeńskiej w grze, wyznał jej swoją miłość, po czym dowiedział się, że po drugiej stronie monitora jest mężczyzna. Dwa lata po tym wydarzeniu gracz żeński wyznaje mu miłość, jednak tym razem jest to prawdziwa dziewczyna z poważnymi problemami w komunikacji - jej imię to Ako Tamaki. Czy Hideki i jego gildia zdołają jej pomóc? Tego już dowiecie się z anime.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.