Wygląda na to, że już niedługo może się spełnić marzenie wszystkich fanów Sword Art Online. Japoński oddział IBM, we współpracy z Kadokawa, Bandai Namco Entertainment, Aniplex, A-1 Pictures, oraz Genco, tworzy grę VRMMO "Sword Art Online: The Beginning". Informacja ta została ogłoszona wraz ze startem strony projektu http://www.vrmmo-project.jp/ oraz oficjalnych zapisów do alfa testów.

W alfa testach gry Sword Art Online: The Beginning będzie mogło wziąć udział 208 szczęśliwców, którzy zgłoszą się na stronie projektu. Kandydaci wybrani w drodze losowania będą mogli doświadczyć świata gry VRMMO SAO w dniach 18 do 20 marca w Tokio.

Uczestnicy wydarzenia zostaną zeskanowani w 3D, a następnie będą mogli wejść w interakcję z otoczeniem w wirtualnej rzeczywistości. IBM uruchomi grę w autorskiej technologii chmury, zwanej SoftLayer, a także przeprowadzi testy "Cognitive System" - systemu poznawczego, który wspólnie z chmurą IBM ma stworzyć wirtualny świat, w którym będzie się można poczuć jak w prawdziwym. Poniżej wideo zapowiadające wydarzenie.Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

5 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

 1. A kiedy testy smażenia mózgu po śmierci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adrealina musi byc, powaznie trzeba podejsc do VR gry, bo przyzwyczaisz sie, ze mozna cie mieczem przebic (no bo tylko hp spadnie) i w realu spadnie Ci ostroznosc na otoczenie :P

   Usuń
  2. Podobno podczas testów ma obejść się bez zgonów wśród graczy :)

   Usuń
  3. W SAO podczas bety tez nic ie nie dzialo, poczekamy, aż wyjdzie z testów i wtedy sie zacznie, szkoda, ze do alphy moga sie zarejestrowac tylko mieszkancy Japonii :/

   Usuń
 2. Halo Polska, Przemyśl, ulica Lelewela proszę gdzieś tutaj testy przeprowadzić :c

  OdpowiedzUsuń