Wielu z nas spodziewało się, że drugi sezon Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) pojawi się jeszcze w tym roku. Też miałem taką nadzieję i po cichu obstawiałem tegoroczny październik. Niestety dziś moją nadzieję rozwiała pewna plotka, plotka jakoby kontynuacja Ataku Tytanów miała nastąpić w 2017 roku.

Okładka wydania Blu-ray / DVD Attack on Titan od Selecta Visión

Wspomniana informacja ma mocne korzenie, bo źródłem przecieku jest Selecta Visión - oficjalny dystrybutor anime w Hiszpanii i firma, która w ubiegłym roku ujawniła listę epizodów Attack on Titan: Junior High. Otóż firma Selecta Visión zwróciła się do wydawnictwa Kodansha z zapytaniem dotyczącym prawa do pokazywania Attack on Titan 2 w 2016 roku w Hiszpanii, równocześnie z japońskimi nadawcami. W odpowiedzi usłyszano, że 2-gi sezon Attack on Titan zaplanowano na 2017 rok, a nie na 2016. Hiszpański dystrybutor szacuje, że może to być styczeń 2017 roku.

Jak widzicie przyjdzie nam poczekać trochę dłużej. Mam nadzieję, że nasze oczekiwanie zostanie nagrodzone i dostaniemy przynajmniej 25 odcinków, jak w pierwszym sezonie.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.