Nad własnym kubeczkiem myślałem od jakiegoś czasu, jednak zawsze brakowało trochę czasu, aby siąść i dobrze to opracować. W końcu w ten weekend poświęciłem nockę by przeszukać aukcje na Allegro i wstępnie wybrałem kilka firm w których można zamówić kubeczek. Wczoraj krótko po 18:00 wybrałem wykonawcę, a następnie siadłem do Gimp'a i do godziny 20:00 z hakiem obmyślałem kilka koncepcji. Ostatecznie zdecydowałem się na coś prostego, z bohaterkami serii anime, które ostatnio umilały mi czas. Na kubeczek przyjdzie mi pewnie poczekać do przyszłego tygodnia, ale poniżej możecie zobaczyć co zostanie na niego nadrukowane.

Grafika na kubek anime bloga Animeholik.pl

Jeżeli chcecie, to możecie pobrać PDF'a z projektem i sami z niego skorzystać. Kiedy już coś robię, to nie tylko dla siebie. Może jeszcze wrócę do tego tematu i w przyszłości opracuję kilka innych wzorów wykorzystujących rendery lub screeny. Mam w głowie jeden fajny projekt, ale czuję, że musiałbym nad tym usiąść na 5-6 godzinek.

Oczywiście jak tylko kubeczek do mnie dojdzie to zrobię kilka zdjęć i zdam wam raport na blogu. Sam zastanawiam się jak wypadnie na żywo, bo na aukcji prezentowały się nieźle.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. W takim razie czekam na relację z testów kubeczka (h)

    OdpowiedzUsuń