Chociaż odliczanie na stronie Ao no Exorcist jeszcze się nie zakończyło, to już wiemy, że doczekamy się drugiego sezonu anime. Skąd?

Już 4 lipca do sprzedaży w Japonii wejdzie kolejny numer miesięcznika Jump Square, a wraz z nim w sprzedaży pojawi się 17. tom mangi Ao no Exorcist. Dzięki wczesnemu spojrzeniu na to co zostanie opublikowane wiadomo już, że w 2017 roku swoją premierę będzie mieć Ao no Exorcist 2, obejmujące sagę Nieczysty król. Sami zobaczcie kartkę z zapowiedzią.

Ao no Exorcist 2 - anime w 2017 roku

Co prawda mangi nie czytałem, ale jeżeli ktoś z was czytał, to niech wyprowadzi mnie z błędu. Z tego co się dowiedziałem to saga o Nieczystym królu rozpoczyna się w tomie 5, zaś jej zakończenie przypada na tom 9. Natomiast opis piątego tomu od Waneko, na który przypada rozpoczęcie sagi o Nieczystym królu ma się następująco:
Wiele lat temu demon znany jako Nieczysty Król zabił tysiące ludzi. Rycerzom Prawdziwego Krzyża udało się go pokonać, a lewe oko potwora ukryto na terenie Akademii. Gdy jednak komuś udaje się je ukraść, Rin i Yukio zostają włączeni do akcji poszukiwawczej i wraz z resztą exwire ruszają na misję do Kioto. Lecz czy ktoś będzie skłonny zaufać synowi Szatana?
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

4 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

 1. YEAY HURAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
  NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ 😁😁😁😁😍😍😍😍😍😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Liczyłam na remake ;c
  Ale i tak obejrzę, bo lubię Ao no. No i jeśli soundtrack będzie tak dobry jak poprzednio to mogę wybaczyć wszystkie głupie błędy jakie popełnią tym razem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jest to zapowiedź 5 tomu ponieważ anime tylko do połowy trzyma się mangii i zgadza się do momentu gdy Rin zostaje zabrany do Watykanu.

  OdpowiedzUsuń