1. Pojawił się nowy, napakowany akcją, zwiastun anime Taboo Tattoo. Serial wejdzie na małe ekrany już 5 lipca, tymczasem możemy zobaczyć jak prezentuje się od strony wizualnej - według mnie całkiem dobrze. Głównym bohaterem anime jest Seigi, nastolatek przeszkolony w sztukach walki. Pewnego dnia ratuje bezdomnego, za co otrzymuje dziwny tatuaż, będący tajną bronią.2. Mimo, że jego premiera nastąpi dopiero w październiku 2016, anime "Udon no Kuni no Kiniro Kemari" otrzymało już pierwszy zwiastun. Rzecz dzieje się w prefekturze Kagawa na wyspie Sikoku. Po śmierci ojca, 30-letni Souta Tawara wraca z do rodzinnego miasta z Tokio, gdzie pracował jako projektant stron internetowych. W starej fabryce swoich rodziców odkrywa małe dziecko o imieniu Poko. Mimo, iż malec wygląda na człowieka, jest jenotem. Souta decyduje się nim zaopiekować.3. Yusuke Murata, artysta znany ze swojej pracy przy rysunkach do Eyeshield 21 oraz One Punch-Man, zabiera się za mangę o gotowaniu, której tytuł to "Mangaka Yashoku Benkyuusho". Sądząc po tytule i stronach magazynu Weekly Morning otrzymamy mangę o mangace kochającym gotować.

Mangaka Yashoku Benkyuusho - manga zapowiedziana


4. Od 23 czerwca tego roku w Japonii złagodzono przepisy zabraniające dzieciom do lat 16 pozostawanie w salonach z grami po godzinie 18:00. Teraz w większości prefektur dziecko do lat 16, jeżeli będzie pod opieką osoby dorosłej, będzie mogło przebywać w salonie z grami do godziny 22:00.

Łagodniejsze Japońskie przepisy dotyczące gier arcade


5. 47-letni mangaka Ken Akamatsu pochwalił się na Twitterze, że jego wciąż wychodząca manga "UQ Holder!" doczeka się adaptacji anime. Manga UQ Holder! jest kontynuacją serii Mahou Sensei Negima. Jej akcja toczy się w świecie, którym przed dekadą wstrząsnęła informacja o istnieniu magii.6. Im bliżej sezonu letniego, tym więcej dostajemy wszelkiej maści zwiastunów. Tak jest między innymi z piłkarskim anime Days, które w TV pojawi się już 3 lipca.7. Wczesne spojrzenie na przyszłotygodniowy numer magazynu Shonen Jump ujawnia zapowiedź drugiego sezonu Boku no Hero Academia.

Zapowiedziano 2 sezon Boku no Hero Academia


8. Po tym jak Greninja wygrał wybory na najpopularniejszego pokemona, oficjalny kanał serii opublikował filmik prezentujący różne techniki i ataki w wykonaniu Greninja.9. Oficjalne konto anime "Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!" na Twitterze ogłosiło nadejście drugiego sezonu, który pojawi się w TV w sezonie zimowym 2017 roku, a więc w styczniu 2017.10. Little Witch Academia doczeka się telewizyjnego anime, z pełnymi 30-minutowymi odcinkami! Seria rozpoczęła swój żywot w 2013 roku jako krótkometrażowy film anime.

Zapowiedziano telewizyjne anime Little Witch Academia


11. Pokazano pierwszy zwiastun anime Time Travel Shoujo, o którym mogliście przeczytać na początku czerwca w tym miejscu.Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.