Chyba każdy z nas marzy o tym, że kiedyś wybierze się do Japonii. A że nie jest to tania wycieczka, to nikogo nie trzeba przekonywać. Uzbieranie około 10 tysięcy złotych nie jest łatwe, ale w internecie wszystko jest możliwe. Do czego zmierzam?

Otóż w ubiegłym tygodniu napisała do mnie nasza rodaczka kryjąca się pod nickiem Sajko Shizuka, z którą wymieniłem kilka maili. Tak się składa, że Sajko jest jedną z tych osób, które zbierają na wycieczkę do Japonii. Wpadła ona na pomysł, by wykorzystać swój talent w dziedzinie grafiki do zaprojektowania wzorów kilkudziesięciu rzeczy (na razie głównie koszulek) dla płci pięknej na platformie CupSell. Jak sama mówi:

"Oczywiście skupiłam się na motywach pożądanych. Często widziałam jak dziewczyny szukały zwykłej koszulki z obrazkiem mleka i podpisem, więc sama taką zrobiłam. No i fan anime jak i Japonii znajdzie coś tam dla siebie."


Plecak z sushi z CupSell


Sklep Sajko możecie znaleźć pod tym adresem https://kuroneko.cupsell.pl. Jak widzicie został założony na platformie CupSell, która pozwala na zakładanie sklepów osobom znającym się na grafice, projektowaniu oraz promocji swoich rzeczy. Platformę CupSell możecie kojarzyć z kanałów niektórych znanych Youtuberów, co nie oznacza, że tylko znani mogą z niej korzystać.

Jeżeli macie jakieś fajne pomysły na wzory koszulek, plecaków, kubków i innych gadżetów to zachęcam was do zapoznania się z zasadami CupSell.pl, a następnie do zaprojektowania własnych produktów.



Sami zbieracie na wycieczkę do Japonii? Jeżeli TAK to dajcie znać jak zmierzacie do swojego celu. W przyszłości chętnie zobaczę sklepy innych fanów Japonii i anime założone na CupSell, o czym możecie mnie poinformować w komentarzach do tego wpisu. Ja tymczasem powoli zabieram się za robienie przeglądu ostatniego tygodnia. Do jutra :)

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

2 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Ja do tego nie mam odpowiedniego skila :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To ja też zapraszam: http://originto.com ;)

    OdpowiedzUsuń