Manga "Demi-chan wa Kataritai" (ang. Interviews with Monster Girls), autorstwa Petosu, doczeka się adaptacji anime, która ma wejść na małe ekrany w styczniu 2017 roku. Jednocześnie zostało uruchomione oficjalne konto anime na Twitterze (@demichan_anime), jak również strona internetowa, którą można znaleźć pod adresem http://demichan.com. Podano również, że więcej informacji o adaptacji anime Demi-chan wa Kataritai ma się znaleźć w nadchodzącym numerze czasopisma Young Magazine the 3rd.

Demi-chan wa Kataritai - Pierwszy tom mangi

Opis: Głównym bohaterem mangi Demi-chan wa Kataritai jest Tetsuo Takahashi, młody nauczyciel biologii w szkole dla potworzyc, który jest wprost zafascynowany pół-ludźmi. W anime będziemy mogli obserwować jak Tetsuo radzi sobie z wampirzycą, sukkubem, dullahanem, yōkai i ich słodkimi problemami.

Bohaterki Demi-chan wa Kataritai

Wybrani Bohaterowie Demi-chan wa Kataritai


Tetsuo Takahashi - główny bohater anime. Młody nauczyciel biologii zafascynowany potworzycami, chcący dowiedzieć się o nich więcej.

Hikari Takanashi - bardzo energiczna wampirzyca. Unika gryzienia ludzi w szyję, zamiast tego pije krew wysyłaną przez rząd. Wbrew mitom, uwielbia jeść czosnek.

Kyōko Machi - nieśmiała dullahan, której głowa jest zawsze oderwana od jej ciała. Ponieważ sama nie może poruszać głową, tęskni za kontaktem z innymi. Podkochuje się w Tetsuo.

Yuki Sukasabe - yuki-onna której ciało jest zawsze zimne. Nie lubi swojej natury, obawiając się, że może skrzywdzić innych. Tetsuo uświadamia jej, że jedynymi rzeczami które może zamrozić, są jej własne łzy i pot.

Sakie Satō - ona jest sukkubem pracującym na stanowisku nauczyciela WF'u. Ciągle musi podejmować środki ostrożności, aby nie podrywać uczniów płci męskiej.

Himari Takanashi - siostra bliźniaczka Hikari, która jest zwykłym człowiekiem.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Polecam mange, bardzo przyjemna komedyjka szkolna z monster girlsami. ZnaczyWampiry/Succuby/Dulahany/ etc. to WCIAZ Monster girls

    OdpowiedzUsuń