Jak widzicie na stronie zaszła kolejna mała zmiana: z dniem dzisiejszym blog dorobił się własnego, profesjonalnego logo. A wszystko zaczęło się od tego, że przed dwoma tygodniami skontaktował się ze mną Mateusz, prowadzący sklep japoński Originto.com. Otóż szanowny kolega zaproponował mi współpracę, którą z racji sporego natłoku pracy i imprez rodzinnych chciałem przełożyć na grudzień. Jednocześnie, w jednym z maili, Mateusz podesłał mi propozycję logo, które mogłoby zastąpić dotychczasowy, zwykły napis.

Mail z logiem otrzymałem 20 listopada, więc jak widzicie zrodziło się troszkę szybciej, ale dopięcie wszystkich spraw musiało chwilę potrwać - a odwlekło się jeszcze odrobinę przez to, że weekend spędziłem na urodzinach siostrzenicy. Koniec końców logo możecie już obserwować zarówno w topce strony, jak i w tym wpisie, poniżej. :)


Tutaj raz jeszcze pragnę podziękować Mateuszowi za wykonaną pracę, a was chciałbym zaprosić do rzucenia okiem na jego pozostałe projekty graficzne widoczne na koszulkach, czapkach, plecakach i innych gadżetach w sklepie Originto.com na CupSell. Fajnie, że jest to rozwijane z myślą o fanach Japonii i anime. Tobie Mateusz życzę rozwoju asortymentu, rozkwitu twojego bloga no i samych sukcesów. :)

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

4 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. To mnie teraz zaskoczyłeś. Pozytywnie. Pasuje do kolorystyki. Czuć już jakimś portalem :>

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj do portalu dużo brakuje ;) Musiałbym po kilka wpisów dziennie publikować i na to kilka godzinek przeznaczać. Chętnie to bym zrobił, tylko niech doba tak z 30 godzin miała :)

      Usuń