Aktualnie w Japonii odbywa się impreza "Japan Amusement Expo 2017" podczas której zapowiedziano grę Bombergirl, będącą spinoff'em Bombermana. Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że zespół Konami - tworzący grę Bombergirl - postanowił nadać jej bohaterkom wyglądy tak charakterystycznego dla dziewczyn z mang i anime. Sami zobaczcie jak wyglądają cztery bohaterki Bombergirl.


Bombergirl to gra dedykowana automatom, w którą będą mogły grać dwie czteroosobowe drużyny. Ekscytujące mecze polegać będą nie tylko na eliminacji przeciwników, ale także na niszczeniu baz wroga. Podczas gry nasze słodkie Bombermanki będą mogły podkładać bomby oraz korzystać ze specjalnych umiejętności uzyskiwanych wraz z rozwojem postaci. Z materiałów aktualnie uzyskanych na Japan Amusement Expo 2017 można wywnioskować, że Konami planuje umieścić w grze około 15 bohaterek.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

2 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. jest to tak przesłodkie aż tęcza uszami i nosem mi wychodzi :D osobiście nie mam zbyt wiele styczności z takim rodzajem gier, jednak muszę przyznać, że wygląda ona zachęcająco a grafika jest na na prawdę wysokim poziomie.
    PS. Ja zajmuje się rysowaniem komiksów w stylu manga i od niedawna recenzjami komiksów online (amatorskich) jeśli chcesz poczytać http://lomcia.hol.es/

    OdpowiedzUsuń
  2. I całe dzieciństwo właśnie płonie...
    Bombermany i B-daman ;___; A nawet i tuaj mi moebloby wciskaja

    OdpowiedzUsuń