Tak, dokładnie dziś blog obchodzi swoje drugie urodziny. Przez te dwa lata, głównie dzięki wam, został wyświetlony ponad 1 000 000 razy! Oczywiście, jak to bywa w tego typu projektach zawsze najtrudniejsze są początki. W pierwszym tygodniu dobrze było, gdy blog miał kilkanaście odwiedzin dziennie, po miesiącu było to już kilkadziesiąt odwiedzin dziennie, a dziś? Dziś Animeholik.pl notuje 2,5-4 tysięcy odsłon dziennie.

Konkurs

Nie osiągnąłbym tego bez was, dlatego dziś mam dla was mały, prosty konkurs. Napiszcie mi proszę jakie anime z 2016 roku (rzecz jasna wydane w 2016 roku), polecilibyście osobie rozpoczynającej przygodę z japońską animacją - odpowiedź należy uzasadnić w kilka zdaniach. Może to być zarówno film, jak i serial. Proszę was tylko o to, abyście odpowiedzi konkursowe umieszczali w osobnym formularzu, pod tym adresem. Dzięki temu będę miał waszego maila, co pozwoli mi szybko skontaktować się z zwycięzcami i dogadać przesyłkę.

Dodaj odpowiedź konkursową

Nagrody i czas trwania

Do rozdania mam 5 podkładek pod myszkę z logo bloga Animeholik.pl, dlatego ja wraz z drugim sędzią (w osobie mojego brata) wybierzemy pięć naszym zdaniem najciekawszych odpowiedzi, a ich autorom przyznamy po jednej podkładce.

Konkurs trwa od dziś, do 21 lutego 2017 roku, także na przemyślenie swojej odpowiedzi macie pełne dwa tygodnie.

Dlaczego taki konkurs?

W tę sobotę powinienem wydać ranking najlepszych anime w roku 2016. Tradycyjnie ten ranking zawsze publikuję na blogu, ale w tym roku, głównie z okazji rocznicy, chciałem go opublikować także jako filmik na YouTube oraz publikację PDF, w której miałyby się znaleźć również wasze rekomendacje. Dwa dodatkowe formaty miałyby się pojawić do końca lutego.

Edycja dnia 22 lutego

Dzięki wielkie za wszystkie zgłoszenia. Łącznie w konkursie otrzymałem 17 zgłoszeń, z czego znaczna ilość osób mocno się rozpisała. Dajcie mi i drugiemu sędziemu kilka dni na ocenę i podjecie decyzji. Wyniki ogłoszę najdalej 1 marca. :)
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

9 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

 1. Oj, to już dwa lata. Wszystkiego najlepszego i sukcesów w kolejnych latach. W konkursie wezmę udział najpewniej skrobiąc coś w sobotę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie, w takim razie czekam na twoje zgłoszenie :)

   Usuń
 2. Sto Lat xD No i czekam na youtuba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Za YouTube wezmę się chwilę po napisaniu rankingu. Sporo tam roboty będzie :)

   Usuń
 3. Gratulacje Drugich urodzin i aby twój kanał na Youtubie miał z milion albo dwa widzów ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dzięki :) Nie myślę, aby się aż tak mocno zaangażować na YouTube, bo wciąż blog jest dla mnie najważniejszy.

   Usuń
  2. Ale pomyśl, kiedyś ten blog raczkował a teraz stał się wpływowy i znany
   To znając życie tak samo będzie w przyszłosci z twoim kanałem youtube

   Usuń
  3. Gdyby tak doba miała chociaż 28 godzin, to może miałbym dużo czasu na tworzenie treści wideo. A przy 24 godzinach to zobaczymy :>

   Usuń