1. Media Factory, japoński wydawca należący do Kadokawa Corporation, wydał nową powieść ilustrowaną w tematyce reinkarnacji w innym świecie. Powieść Isekai Onsen ni Tensei-shita Ore no K ōnō ga Tondemo-sugiru ~ Anta no Naka ga Kimochiii Wake Janaindesukedou!?~ (ang. "My Reincarnation as a Hot Spring in a Different World is Beyond Belief ~ It's Not Like Being Inside You Feels Good or Anything!?") opowiada o chłopaku, który ginie w drodze do gorących źródeł i odradza się w innym świecie jako gorące źródło. Tak, chłopak staje się gorącym źródłem w wodach którego pluskają się kobiety.

Isekai Onsen ni Tensei-shita Ore no K ōnō ga Tondemo-sugiru


2. Drugi sezon Attack On Titan powróci na małe ekrany dokładnie 1 kwietnia. Anime zadebiutuje o godzinie 22:00 na Tokyo MX, a następnie o godzinie 25:58 na MBS.3. Tegoroczne lato przyniesie adaptację anime mangi Aho Girl. Jest to historia autentycznie głupiej nastolatki (nawet w testach wyboru ciągle uzyskuje zero punktów) niesamowicie kochającej banany. W anime zobaczymy jak bohaterka komplikuje życie swoim przyjaciołom z dzieciństwa.

Aho Girl - dziewczyna z bananami


4. Pokazano nowy zwiastun filmu "Uchuu Senkan Yamato 2202: Ai no Senshi-tachi" o podtytule "Daiichi-shō Kōshi-hen", pierwszego z siedmiu OVA, które 25 lutego 2017 wejdzie z ograniczonym wyświetlaniem do wybranych japońskich kin.5. Na początku tygodnia oficjalny profil Re:ZERO poinformował, że jego sklep w Shibuya Marui w samą sobotę odwiedziło 5000 osób. W sklepie odbywała się impreza pod tytułem "Re:Life of Rem's Birthday from Zero" z okazji urodzin Rem.6. Pokazano pierwszy zwiastun anime Alice to Zouroku, opowiadającego o młodej dziewczynie posiadającej nadprzyrodzone moce, która po ucieczce z labolatorium zaprzyjaźnia się z marudnym właścicielem kwiaciarni. Anime doczeka się premiery w kwietniu 2017.7. Wydawnictwo Kadokawa poinformowało o tym, że powieść ilustrowana "Biblia Koshodo no Jiken Techo" dostanie film aktorski i film anime. Na razie nie podano kiedy ma to nastąpić, ale wiadomo, że powieść przedstawia historię młodej właścicielki księgarni, która próbuje rozwikłać tajemnice starożytnych ksiąg.

Biblia Koshodo no Jiken Techo


8. Pokazano drugi zwiastun anime "Re:Creators" - regionalnie zablokowany na YouTube, ale dostępny na Dailymotion. Serial pojawi się już na wiosnę.9. Po noworocznych wysypach informacji dotyczących marki "Fate/" można się było spodziewać, że jej bohaterowie zajmą wysokie miejsca w rankingu magazynu Newtype. Pierwsze miejsce wśród postaci męskich zajął Archer z Fate/stay night: Unlimited Blade Works, a wśród postaci kobiecych prym wiedzie Saber.

Strona z magazynu Newtype z rankingiem postaci


10. Zbliżają się Walentynki, dlatego Shun Saeki (ilustrator Shokugeki no Souma) przygotował grafikę z bohaterkami mang ukazujących się w Shonen Jump'ie.Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.