Ostatni numer magazynu Shonen Sunday ujawnił, że manga Keijo!!!!!!!!, której autorem jest Daichi Sorayomi, dostanie ostatni rozdział w nadchodzącym numerze magazynu. Oznacza to, że manga zakończy się łącznie w 18 tomach i 142 rozdziałach.

Daichi Sorayomi ujawnił, że niedawno spotkał się ze swoim edytorem, który powiedział Daichiemu, że należy zwiększyć popularność Keijo!!!!!!!! - co przecież nie jest czymś, co można zrobić z dnia na dzień. Nieco później autor został poinformowany, że jego manga zostanie zdjęta z magazynu z powodu bardzo słabej sprzedaży płyt z anime. Podobno wersja DVD i Blu-ray z serialem sprzedały się dotychczas w Japonii w około 3750 kopiach (każda z pięciu części DVD/Blu-ray w około 750 egzemplarzach). Autor mangi był zszokowany, ponieważ wiedział, że seria dobrze sobie poradziła na zachodzie, w tym Stanach Zjednoczonych. Na zakończenie szczerze przeprosił reżysera anime (Hideya Takahashi) oraz studio Xebec.

Tom 15 mangi Keijo!!!!!!!!
Okładka tomu 15 mangi Keijo!!!!!!!!, tom 16 pojawi się w sprzedaży w maju.


Keijo!!!!!!!! to manga, której fabuła obraca się wokół kobiet uprawiających fikcyjny sport keijo. Zawodniczki tej dyscypliny stoją na pływających platformach i starają się zepchnąć swoje przeciwniczki do wody tylko przy użyciu piersi i pośladków. Manga doczekała się anime w sezonie jesiennym 2016 roku.Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Och D: Jaka szkoda. Mnie anime niezwykle ubawiło i liczyłam na kolejny sezon.

    OdpowiedzUsuń