Na oficjalnym kanale YouTube Toho Movie opublikowano nowy, 70-sekundowy zwiastun filmu anime "Uchiage Hanabi, Shita kara Miru ka? Yoko kara Miru ka?", tworzonego w oparciu o film aktorski z 1993 roku pod tym samym tytułem.Uchiage Hanabi, Shita kara Miru ka? Yoko kara Miru ka? to anime tworzone w studiu Shaft (Monogatari, Nisekoi). Za jego reżyserię odpowiada dwójka panów - Akiyuki Shinbo (Mahou Shoujo Madoka Magica) oraz Nobuyuki Takeuchi. Z kolei głosów głównym bohaterom użyczają tacy aktorzy głosowi jak Suzu Hirose (Bakemono no Ko), Masaki Suda (aktorski Ansatsu Kyoushitsu) oraz Mamoru Miyano (Bungou Stray Dogs). Premiera filmu animowanego planowana jest na 18 sierpnia 2017 roku.

Plakat filmu anime Uchiage Hanabi, Shita kara Miru ka? Yoko kara Miru ka?


Bohaterowie filmu animowanego mają być starsi niż ich pierwowzory z filmu aktorskiego. W filmie aktorskim z 1993 roku głównymi bohaterami były dzieci z podstawówki, natomiast w anime bohaterowie będą uczęszczać do gimnazjum. Chociaż fabuła animacji będzie się w większości pokrywać z fabułą filmu, to jednak możemy się spodziewać pewnego uwspółcześnienia.

Co do samej akcji filmu, to ta będzie się rozgrywać wokół trójki nastolatków. Chłopacy o imionach Norimichi Shimada oraz Yuusuke Azumi chcą się przekonać czy wybuchające fajerwerki oglądane od dołu oraz z boku nadal są trójwymiarowe, czy może płaskie. Odpowiedzi na to pytanie planują poszukać podczas zbliżającego się pokazu. Tymczasem Nazuna Oikawa chce uciec z jednym z chłopców, zwycięzcą wyścigu na basenie.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.