W końcu doczekaliśmy się oficjalnej daty premiery wydania Blu-ray/DVD Kimi no Na wa. (ang. Your Name.) - zgodnie z informacją zamieszczoną dziś na oficjalnej stronie, dostępnej o tutaj, anime pojawi się na Blu-ray i DVD dnia 26 lipca 2017 roku, czyli dokładnie 11 miesięcy po premierze w japońskich kinach.

Okładka DVD/Blu-Ray anime Kimi no Na wa., znanego także jako Your Name.

W sprzedaży pojawią się cztery różne wydania płytowe Kimi no Na wa./Your Name., a ich cena i zawartość prezentuje się następująco:

DVD, Edycja Standardowa - 3800 jenów (129 zł).
Z angielskimi i chińskimi napisami. Pojedyncza płyta z bonusem w charakterze naklejek.

Blu-ray, Edycja Standardowa - 4800 jenów (163 zł).
Z angielskimi i chińskimi napisami. Pojedyncza płyta z bonusem w charakterze naklejek.

Blu-ray, Edycja Specjalna - 7800 jenów (266 zł).
Z angielskimi i chińskimi napisami. Trzy płyty, digipak i zewnętrzne pudełko. Dodatkowo 100-stronicowa książeczka i naklejki.

Blu-ray 4k Ultra HD, Edycja kolekcjonerska - 12000 jenów (409 zł).
Z angielskimi i chińskimi napisami. Pięć płyt, digipak zaprojektowany przez Makoto Shinkaia i zewnętrzne pudełko. Dodatkowo 100-stronicowa książeczka, naklejki oraz skrypt wykorzystany przy nagrywaniu głosów postaci.

Na płytach bonusowych znajdą się między innymi: storyboard narysowany przez Makoto Shinkaia, program specjalny z udziałem reżysera, zwiastuny i reklamówki filmu, teledysk RADWIMPS, niewykorzystane klipy głosowe, komentarze aktorów głosowych i osób zaangażowanych w projekt, zdjęcia z różnych wydarzeń (możliwe, że w grę wchodzą zdjęcia z wydarzeń promujących film) i inne dodatki. Czekam :)Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

2 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Super. Teraz tylko czekać na sierpień. Stawiam, że w tydzień po wydaniu DVD może się pojawić wersja online.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. DVD? Przecież filmy Makoto Shinkaia to wizualne orgie. Po co psuć sobie wrażenia przez słabą jakość obrazu (wersja SD chyba już jakiś czas temu krążyła po zakamarkach internetu). Tylko Blu-ray! FullHD minimum. Szkoda, że u nas nie znajdzie się żaden dystrybutor (AnimeEden?), bo chętnie kupiłbym wersję ze wsparciem dla rodzimego rynku. Jeszcze miesiąc x)

      Usuń