Sklep internetowy Premium Bandai rozpoczyna sprzedaż drugiej serii pluszako-poduszek z twarzami bohaterów anime Yuri!!! on Ice. Oryginalna partia, wydana jesienią ubiegłego roku (od dawna wyprzedana), składała się z trzech pluszaków, którym swoje twarze użyczyli najwięksi łyżwiarze anime: Yuuri Katsuki, Victor Nikiforov i Yuri Plisetsky. Teraz swoje pluszako-poduszki dostaną Otabek Altin oraz Phichit Chulanont, co uwidacznia poniższa grafika koncepcyjna.

Pluszak poduszka z anime Yuri!!! on Ice


Na razie sklep Premium Bandai zbiera zamówienia, a te będą realizowane dopiero w sierpniu. Obecnie 28-centymetrowe pluszako-poduszki Yuri!!! on Ice są wyceniane na 3780 jenów, czyli około 130 złotych, lub niecałe 34 dolary. Cena w dolarach jest tutaj wspomniana dlatego, że postanowiłem podobnych pluszaków poszukać na AliExpress. Jak się okazuje Chińczycy cały czas prowadzą sprzedaż pierwszej serii pluszako-poduszek Yuri!!! on Ice w cenie około 26 i 30 dolarów z darmową dostawą do Polski.

Trzy poduszko-pluszaki Yuri!!! on Ice


A skoro już jesteśmy przy gadżetach z AliExpress, to znajdziemy tam też inne poduszki pluszaki Yuri!!! on Ice, jak te 30-centymetrowe egzemplarze z poniższego zdjęcia, kosztujące około 19 dolarów z darmową przesyłką do Polski.

Poduszka, pluszak Yuuri Katsuki, Victor Nikiforov i Yuri Plisetsky


Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

3 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

 1. P-Bandai to piekło i demony
  Wiem bo składam gunple a teraz wyszło kilka (głownie recolory) modeli właśnie w P-Bandai i czuje ze niedługo będa na rynku wtórnym za x4 cenę originalną minimum

  OdpowiedzUsuń
 2. Z jednej strony takie poduchy wydają się super gadżetem (nie można mieć za dużo poduszek), z drugiej, za 130 zł... Trudno być fanem :x A właściwie drogo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja, ciężko położyć ponad 100 złociszy, zwłaszcza w naszych warunkach.

   Usuń