Podczas gdy my raczyliśmy się długim sierpniowym weekendem, swoją premierę miała strona MakeGirls.moe w ramach której można tworzyć avatary ślicznych dziewczyn z anime. Strona daje nam dostęp do generatora avatarów, za którym podobno stoi A.I. (sztuczna inteligencja). Jest to bardzo medialne określenie, ale generatorowi do A.I. jeszcze bardzo daleko, co nie zmienia faktu, że ten generator potrafi rysować naprawdę ostre, wyraźne twarze dziewczyn z anime.

Co o generatorze mają do powiedzenia jego twórcy? Zaglądając do pierwszego wpisu na ich blogu, datowanym na 14 sierpnia, dowiadujemy się, że...
"Wszyscy kochamy postacie z anime i kusi nas, aby tworzyć własne, ale większość z nas nie może tego zrobić, ponieważ nie jesteśmy profesjonalnymi artystami. Co jeśli postacie z anime mogłyby zostać wygenerowane automatycznie, na profesjonalnym poziomie? Wyobraź sobie, że możesz po prostu określić atrybuty (takie jak blondynka/podwójny kucyk/uśmiech), otrzymując postać z anime z Twoimi modyfikacjami, wygenerowaną bez jakichkolwiek dalszych zabiegów!"

Źródło: Make.girls.moe
Przez te kilka chwil, które poświęciłem generatorowi, zdarzało się wygenerować avatary o krzywych twarzach, ale nie miało to miejsca zbyt często. Bardzo żałuję, że na tę chwilę MakeGirls.moe pozwala wygenerować avatary o rozmiarach 128x128 pixeli. To wystarcza na fora internetowe, ale na portale lub blogi może być już rozmiarem trochę za małym, powodującym rozmazywanie przy zwiększaniu rozmiarów.
Tymczasem odsyłam was do testowania generatora na stronie MakeGirls.moe.
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.