Oficjalna strona Tokyo Ghoul:re została zaktualizowana o garść nowych informacji - pojawiła się na niej pierwsza grafika promocyjna, 60-sekundowy zwiastun, nazwiska aktorów głosowy, oraz ogłoszenie premiery zaplanowanej na kwiecień 2018 roku. Na początek zerknijmy sobie na grafikę promocyjną.

Bohaterowie Tokyo Ghoul:re na grafice promocyjnej

W samym centrum widoczny jest główny bohater, Haise Sasaki, któremu głosu użyczy aktor głosowy Natsuki Hanae (Ken Kaneki w Tokyo Ghoul). Obok niego znaleźli się Saiko Yonebayashi (dziewczyna z niebieskimi włosami), Toru Mutsuki (chłopak z opatrunkiem na oku), Kuki Urie (od lewej) oraz Ginshi Shirazu (od prawej) - członkowie drużyny Quinx Squad.

Opis: Historia Tokyo Ghoul:re rozgrywa się dwa lata po słynnym ataku CCG na Anteiku. Mimo, że atmosfera w Tokio mocno się zmieniła, ze względu na zwiększony wpływ CCG, ghule nadal stwarzają problemy - zwłaszcza ich organizacja Aogiri Tree. CCG tworzy specjalną drużynę do walki z ghulami - Quinx Squad - w skład, której wchodzą ludzie, którzy przeszli specjalną operację. Podczas tej eksperymentalnej procedury ludziom wszczepiono organ ghula, kagune, dający im siłę i zdolności ghuli. Liderem tej specjalnej grupy jest Haise Sasaki, pół-człowiek, pół-ghul, którego treningiem zajął się słynny specjalista CCG, Kishou Arima.Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.