$type=grid$count=4$tbg=rainbow$meta=0$snip=0$rm=0$show=home

Solo Leveling: fabuła, zwiastun i wszystko co musisz wiedzieć

PODZIEL SIĘ:

Komplet informacji o anime Solo Leveling - historia jedynego łowcy potrafiącego levelować. Zwiastun, fabuła anime, autorzy manhwy i serialu.

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się jednemu z najbardziej oczekiwanych anime roku 2024, Solo Leveling (jap. Ore dake Level Up na Ken). Anime, oparte na koreańskiej manhwie o tym samym tytule, opowiada historię Sung Jinwoo, łowcy, który jest uważany za najsłabszego na świecie. Po przeżyciu tragicznej misji zostaje wybrany przez tajemniczy program "System" do ukończenia nierealistycznego i intensywnego treningu, który może go przemienić w jednego z najpotężniejszych łowców na świecie.

Bohaterowie Solo Leveling w świątyni w lochu
Fot. kadr z manhwy Solo Leveling / Jang Sung-Rak

W artykule przyjrzymy się fabule nadchodzącego anime, twórcom, studiu animacji, zwiastunowi, dacie premiery oraz kilku ciekawostkom na temat Solo Leveling. Zapraszam do lektury!

Fabuła Solo Leveling - opis historii, głównych wątków i postaci

Kiedy 10 lat temu na Ziemi pojawiła się pierwsza brama prowadząca do lochów wypełnionych potworami, świat zmienił się nie do poznania. Wraz z bramami, otwierającymi świat człowieka na świat magii i potworów, pojawili się pierwsi łowcy - ludzie obdarzeni specjalnymi mocami, których siła była ustalana w momencie przebudzenia. Jednym z takich łowców jest Sung Jinwoo, mieszkaniec Seulu.

Wejście do innego wymiary przez bramę w manhwie Solo Leveling
Fot. Brama do innego świata w Seulu / Jang Sung-Rak

Wśród osób przemierzających lochy, Sung Jinwoo zyskał przydomek "najsłabszego łowcy". Chociaż zarabia on na życie poprzez zabijanie potworów, to w rzeczywistości nie najlepiej mu idzie. Potrafił się zgubić w lochu, w przeszłości prawie umarł z głodu, a nawet otrzymał niemal śmiertelny cios od najsłabszego goblina. Życie łowcy rangi E nie jest usłane różami. Mimo to, Jinwoo przechodzi przez kolejne bramy, by móc opłacić rachunki, szkołę siostry i leczenie matki.

Wszystko zmieniło się tego pamiętnego dnia. Ten dzień miał być dla Jinwoo taki jak poprzednie, a ta brama kategorii D miała być kolejnym łatwym rajdem. Wszak wszedł do niej z grupą kilkunastu innych łowców, w towarzystwie przyjaciółki będącej medykiem klasy B. Niestety tym razem coś poszło nie tak, ludzie po raz pierwszy spotkali się z tym, że loch klasy D skrywał w sobie jeszcze jeden loch, świątynię wypełnioną najsilniejszymi przeciwnikami klasy S.

Kadr z manhwy Solo Leveling obrazujący walkę w lochu z potworami
Fot. Łowcy walczący w lochu / Jang Sung-Rak

Z pozoru łatwa przeprawa przemieniła się w krwawą jatkę. Z grupy kilkunastu osób przeżyło zaledwie kilku śmiałków. Każdy z nich zawdzięczał życie Jinwoo, któremu w ostatniej chwili udało się rozwiązać zagadkę świątyni i jej przeraźliwego bóstwa. Chociaż Jinwoo sam wylądował w szpitalu, to wyszedł z tego ze specjalną umiejętnością. Jako jedyny łowca zyskał możliwość widzenia interfejsu systemowego i podnoszenia swojego poziomu poprzez nabijanie punktów doświadczenia.

Każdego dnia Jinwoo otrzymuje od systemu zadanie wykonania 100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów i 10 km biegu. Za wypełnienie misji otrzymuje stosowne nagrody, zaś za brak postępów jest karany. Nasz bohater postanawia zachować tę tajemnicę tylko dla siebie. Wykorzystuje nowo nabytą umiejętność by rosnąć w siłę, stając się coraz potężniejszym łowcą. W trakcie swojej podróży, Jinwoo walczy z różnymi przeciwnikami, zarówno potworami jak i ludźmi, aby odkryć tajemnice lochów i prawdziwe źródło swoich mocy.

Bohaterowie

Sung Jinwoo - główny bohater anime Solo Leveling. Jest łowcą uważanym za jednego z najsłabszych na świecie. W trakcie swojej podróży, po odkryciu tajemniczego programu "System", Jinwoo zaczyna wierzyć, że może stać się jednym z najpotężniejszych łowców na świecie. Jinwoo jest bardzo ambitny i zdeterminowany, aby odkryć prawdziwe źródło swoich mocy. Cechuje go lojalność, inteligencja, determinacja i odwaga.

Bohaterowie Solo Leveling, od lewej Sung Jinwoo i jego przyjaciółka Lee Joohee
Fot. Sung Jinwoo i jego przyjaciółka Lee Joohee / Jang Sung-Rak

Lee Joohee - dziewczyna będąca łowcą klasy B, specjalizująca się w magii leczniczej. Z Jinwoo zna się od bardzo dawna, wielokrotnie pomagając mu w leczeniu ran. Jest inteligentna, lojalna wobec przyjaciół i bardzo troskliwa. Po incydencie w lochu ze świątynią nie jest w stanie się otrząsnąć i wyjść z traumy, co uniemożliwia jej dalszą pracę w charakterze łowcy.

Yoo Jinho - jest łowcą, ale ma niższy poziom niż Jinwoo. Jinho staje się z czasem najlepszym przyjacielem Jinwoo. Pochodzi z bogatej rodziny, co widać na pierwszy rzut oka. Mimo, że jest łowcą klasy D, bardzo lubi nosić drogie i eleganckie zbroje, co jest bardzo charakterystyczne w jego ubiorze. Z czasem przywiązuje się do Jinwoo jak do brata i ostatecznie staje się wiceprzewodniczącym gildii Jinwoo.

Bohaterowie Solo Leveling, Yoo Jinho i Sung Jinwoo podczas walki z bossem lochu, olbrzymim pająkiem
Fot. Yoo Jinho i Sung Jinwoo podczas wyprawy / Jang Sung-Rak

Twórcy - informacje na temat twórców manhwy i anime

Solo Leveling to południowokoreańska powieść internetowa napisana przez pisarza publikującego pod pseudonimem Chugong. Powieść ukazywała się w Internecie od 25 lipca 2016 r. do 28 lipca 2017 r., by następnie trafić do sprzedaży wersji drukowanej przez D&C Media od 4 listopada 2016 r. do 27 października 2017 r.

W dniu 4 marca 2018 roku na platformie KakaoPage zadebiutował pierwszy rozdział weebtoona Solo Leveling, za który odpowiadał już nie tylko Chugong, ale również ilustrator Jang Sung-Rak (znany jako Dubu), dyrektor generalny Redice Studio. Komiks zakończył się na 179. rozdziale w dniu 29 grudnia 2021 roku.

Adaptacja anime Solo Leveling zostanie wyprodukowana przez studio A-1 Pictures, znane z takich anime jak Sword Art Online i Kaguya-sama: Love is War. Reżyserem anime jest Shunsuke Nakashige (Megami-ryou no Ryoubo-kun.), a głównym scenarzystą został mianowany Noboru Kimura (Kemono Jihen). Tomoko Sudo (Ao no Exorcist) odpowiada za projekt postaci, a legendarny Hiroyuki Sawano (Shingeki no Kyojin i 86) za muzykę.

Komentarze twórców

Chugong: Jakieś sześć lat temu, gdy zacząłem pisać Solo Leveling, gdyby ktoś powiedział mi: „Powieść, którą napisałeś stanie się komiksem”, założę się, że powiedziałbym mu, żeby przestał robić mnie w bambuko.

Ale teraz powiedziano mi, że to otrzyma animację?!

Poważnie, przestańcie się ze mnie nabijać!... Jednak obecnie czuję się podekscytowany i zachwycony.

Ponieważ połowicznie wciąż wątpię, że to wszystko dzieje się naprawdę, chcę zobaczyć, jak Jinwoo i inne postacie będą wkrótce animowane, co pozwoli mi odetchnąć. Będę nadal sumiennie pracować, nie mogąc się doczekać tego dnia. (lol)

Dubu: Solo Leveling w końcu zadebiutuje jako anime. Mam wrażenie, że dopiero wczoraj dostaliśmy ofertę na adaptację anime. Czuję się oszołomiony, kiedy myślę o tym, że anime naprawdę już powstaje.

To wszystko dzięki wam, fanom, którzy kochają i wspierają Solo Leveling. Jestem przepełniony wdzięcznością. Dziękuję wam bardzo.

Proszę również o wsparcie zespołu produkującego animację.

Jeśli to anime da dodatkową porcję przyjemności czytelnikom, będę bardzo szczęśliwy.

Studio animacji - informacje na temat studia A-1 Pictures

Studio animacji A-1 Pictures jest jednym z najważniejszych i największych studiów animacji w Japonii. Zostało założone w 2005 roku przez Sony Music Entertainment Japan i Aniplex. Studio jest odpowiedzialne za produkcję wielu popularnych anime, takich jak Sword Art Online, Kaguya-sama: Love is War, Fairy Tail, ERASED czy Your Lie in April.

A-1 Pictures jest znane z wysokiej jakości animacji i dbałości o szczegóły w swoich produkcjach. Studio słynie również z wykorzystywania nowoczesnych technologii i eksperymentowania z różnymi stylami animacji. Adaptacja anime Solo Leveling jest kolejnym projektem, który zostanie wyprodukowany przez A-1 Pictures, zaś fani mogą spodziewać się wysokiej jakości animacji, dobrej oprawy wizualnej i równie dobrej muzyki.

Plakat anime Solo Leveling w wykonaniu producentów
Fot. Plakat anime Solo Leveling / sololeveling-anime.net

Data premiery Solo Leveling i ilość odcinków

Przybliżona data premiery anime Solo Leveling została ujawniona podczas Anime Expo 2022, w trakcie panelu organizowanego przez Crunchyroll. Wtedy to planowano wydanie serialu jeszcze w 2023 roku. Jednakże zgodnie z późniejszą informacją (z marca 2023), która pojawiła się na oficjalnym koncie na Twitterze serii Solo Leveling, anime zadebiutuje "następną zimą" - dla nas oznacza to premierę w styczniu 2024 roku!

Chociaż dokładny dzień premiery nie jest jeszcze znany, to informacja w tym temacie jest niezwykle wyczekiwana przez fanów manhwy Solo Leveling, którzy już nie mogą się doczekać, aby zobaczyć ich ulubionych bohaterów na małym ekranie. Jak tylko producenci anime ujawnią plan emisji w japońskiej TV, to informacja na ten temat pojawi się w tym miejscu.

Rzecz jasna anime Solo Leveling będzie dostępne do obejrzenia na platformie Crunchyroll, jednym z największych serwisów streamingowych anime.

Szyderczy uśmiech bóstwa napotkanego w świątyni, podczas wyprawy na loch w Solo Leveling
Fot. Jeden z przeciwników Jinwoo na początku historii / Jang Sung-Rak

Ile odcinków będzie mieć anime?

Trudno powiedzieć dokładnie, ile odcinków będzie mieć anime Solo Leveling, ponieważ zależy to od wielu czynników, takich jak liczba rozdziałów, które zostaną uwzględnione w każdym odcinku, oraz tempo narracji.

Przyjmuje się, że jeden odcinek anime składa się zwykle z około 2-3 rozdziałów mangi. Rozdziały komiksów internetowych zwykle są trochę krótsze, dlatego na odcinek przypada więcej rozdziałów.

W 2020 roku doczekaliśmy się adaptacji anime manhwy Tower of God (jap. Kami no Tou). Pierwszy sezon tego anime doczekał się 13. odcinków, adaptując 78 rozdziałów. To daje średnią około sześciu rozdziałów na odcinek. Manhwa Solo Leveling ma 179 rozdziałów, a każdy z nich jest nieco dłuższy od pojedynczego rozdziału Tower of God.

To oznacza, że pojedynczy odcinek anime Solo Leveling może zawierać materiał z około pięciu rozdziałów manhwy - ale to nie jest regułą i może być z tym różnie. Przy założeniu, że na jeden odcinek będzie przypadać 5 rozdziałów manhwy, anime może mieć około 36 odcinków, a to już jest materiał na trzy sezony anime, każdy po 12 odcinków.

Gdyby studio A-1 Pictures chciało puścić oczko do czytelników manhwy, by oni również mogli cieszyć się nowymi elementami i perspektywami, to tempo narracji może być dłuższe. W takim przypadku można się spodziewać nawet 48. odcinków, a to przełożyłoby się na dwa sezony po 24 odcinki lub cztery sezony po 12 odcinków. Jednak jest to tylko przypuszczenie i nie ma oficjalnych informacji na ten temat.

Zwiastun i teledysk do anime

Teraser anime trafił na oficjalny kanał firmy Aniplex, zajmującej się produkcją i dystrybucją seriali anime. To właśnie Aniplex jest właścicielem studia animacyjnego A-1 Pictures. Pierwsza zapowiedź nie zdradzała wielu szczegółów, tylko same plany wydania anime, ekipę produkcyjną oraz przybliżoną datę premiery.

Teledysk do piosenki Echo zespołu THE BOYZ - służy jako wideo promocyjne dla manhwy Solo Leveling - pojawił się na YouTube w dniu 2 marca 2022 roku. Piosenka opowiada o walce z trudną sytuacją i próbie otrząśnięcia się z niej. Piosenkarz śpiewa, że czuje się jakby znalazł się w labiryncie, z którego trudno mu się wydostać. Na koniec wspomina o walce o nowy początek i urodzeniu się na nowo.

W marcu 2023 roku otrzymaliśmy pierwszy oficjalny zwiastun Solo Leveling. Trwający nieco ponad minutę filmik pozwala przyjrzeć się animacji w wykonaniu studia A-1 Pictures, głównemu bohaterowi i jego przemianie po uzyskaniu mocy podnoszenia poziomów, a także jednemu z głównym przeciwników w serii. Zwiastun potwierdza również, że anime Solo Leveling zadebiutuje zimą 2024 roku (styczeń 2024) oraz zdradza japoński tytuł anime, który brzmi Ore dake Level Up na Ken.

Ciekawostki - interesujące fakty na temat Solo Leveling

 • W Japonii, w serwisie i aplikacji Piccoma, komiks Solo Leveling doczekał się skumulowanej liczby 650 milionów wyświetleń.
 • Pan Jang Sung-Rak (Dubu), ilustrator Solo Leveling, zmarł w dniu 23 lipca 2022 roku, zaledwie trzy tygodnie od ogłoszenia adaptacji anime. Jak podała rodzina, Pan Jang od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi, a odszedł z powodu krwotoku mózgowego wynikającego z jego stanu zdrowia.
 • W manhwie Solo Leveling dowiadujemy się, że tylko 1 na 1000 staje się łowcą. Zaś wśród samych łowców tylko 1 na 5000 ma rangę inną niż E.
 • Solo Leveling jest często porównywane przez fanów do "Hunter x Hunter", ponieważ oba te dzieła opowiadają o przygodach łowców i ich rozwoju, jednak również różnią się od siebie w wielu aspektach.
 • Solo Leveling było systematycznie wymieniane jako seria, którą fani chcieliby najbardziej zobaczyć w formie anime. Na początku 2022 roku znalazło się na 6 pozycji rankingu tytułów, które powinny dostać anime, według uczestników AnimeJapan.
Bohaterowie Solo Leveling przed bramą prowadzącą do innego wymiaru
Fot. Bohaterowie Solo Leveling przed kolejną bramą / Jang Sung-Rak

Podsumowanie najważniejszych informacji na temat anime Solo Leveling

Solo Leveling będzie bazować na koreańskim webtoonie, który zdobył popularność dzięki swojej unikalnej fabule i dynamicznym walkom.

Historia rozgrywa się w świecie, w którym istnieją bramy do innego wymiaru oraz ludzie o specjalnych zdolnościach zwani łowcami. Pewnego dnia Sung Jinwoo, łowca najniższej rangi nagle zyskuje moc levelowania. Pokonując liczne próby, Jinwoo stara się zostać najsilniejszym łowcą na Ziemi.

Solo Leveling jest uważany za jeden z najlepszych koreańskich webtoonów, zarówno pod względem fabuły, jak i rysunków. Jest to także jeden z najlepiej sprzedających się komiksów, który zdobył rzesze fanów na całym świecie.

Producenci zapowiedzieli, że anime na podstawie tego tytułu powinno zadebiutować w styczniu 2024 roku. Na chwilę obecną nie podano dokładnego dnia premiery pierwszego odcinka serialu.

 • [message]
  • Co to jest Weebtoon?
   • Webtoon to rodzaj cyfrowych komiksów, które publikowane są w Internecie. Weebtoony często publikowane są w formie serii i mogą być przeglądane online bez konieczności pobierania. Webtoony są popularne w Azji, szczególnie w Korei Południowej (większość manhwy jest wydawana jako webtoon), gdzie istnieją specjalne platformy do publikowania i czytania tych komiksów. Często są one również dostępne w formie aplikacji na telefony komórkowe. Webtoony nieco różnią się od tradycyjnych komiksów, ponieważ są tworzone z myślą o osobach czytających je na smartfonie, a nie w formie drukowanej.

Źródła: Crunchyroll, YouTube, Wikipedia, Manhwa Solo Leveling, Sololeveling-anime.net

KOMENTARZE

Nazwa

2x2,1,3-gatsu no Lion,1,91 Days,1,Accel World,2,Ai,1,Ajin,1,Akagami no Shirayuki-hime,1,Akame Ga Kill!,2,Akcja,9,Amagi Brilliant Park,1,AMV,3,Anime Awards,1,Anime Expo,1,Anime vs Rzeczywistość,1,Animowane Gify,5,AniRevo,1,Ankieta,1,AnoHana,3,Ansatsu Kyoushitsu,5,Ao no Exorcist,1,Aoki Hagane no Arpeggio,1,Artland,1,Attack on Titan,16,Avatary,4,Bakemono no Ko,1,Baki,1,Bakuman,2,Barakamon,2,Big Order,1,Black Lagoon,1,Blame!,1,Blood Lad,1,Boku dake ga Inai Machi,3,Boże Narodzenie,1,Butch Hartman,1,Buzzfeed,1,Candy Japan,1,Charapedia,17,Charlotte,1,Chiny,2,Chuunibyou demo Koi ga Shitai,1,Ciekawostki,24,Coluboccoro,1,Cosplay,7,CupSell,1,Czarodziejka z Księżyca,1,Dakimakura,2,DanMachi,3,Death Note,7,Death Parade,1,Demi-chan wa Kataritai,1,Demon Slayer,1,DeviantArt,7,Discord,1,Disney,2,Donten ni Warau,1,Dragon Ball,1,Dramat,5,Durarara!!,1,Dzień Ojca,1,Egmont,2,Etsy,1,Fairy Tail,1,Fantasy,12,Fate,2,Fate/Apocrypha,1,Film,45,Filmweb,1,Flying Witch,1,Full Metal Panic!,1,Fullmetal Alchemist,2,Gadżety,14,Gantz:O,1,GATE,2,Gekkan Shoujo Nozaki-kun,1,Geno Studio,1,Gintama,3,Głosowanie,1,Godzilla,1,Gore,1,Gra,7,Gra wideo,4,Grafika,48,Gry,1,Gwiezdne Wojny,2,Gyakusatsu Kikan,2,Haifuri,1,Haikyuu!!,1,Handa-kun,1,Happy Sugar Life,1,Harem,2,Harmony,1,Haruchika,1,Hentai Ouji to Warawanai Neko,1,Hikikomori,1,Himouto! Umaru-chan,1,Historyczne,3,Hoozuki no Reitetsu,1,Horror,4,Humble Bundle,2,Hunter x Hunter,2,IBM,1,Idole,1,Isekai,5,Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu,1,Ito Junji: Collection,1,Japonia,22,Jedzenie,4,Język japoński,4,Jitsu wa Watashi wa,1,Junketsu no Maria,1,Kantai Collection: KanColle,2,Karaoke,1,Keijo,1,Kemono Friends,1,Kickstarter,1,Kimi no Na wa.,5,Kingdom,2,Kiseijuu,4,Kishuku Gakkou no Juliet,1,Kobayashi-san Chi no Maid Dragon,1,Koe no Katachi,1,Kokkoku,1,KokoSake,1,Komedia,7,Konkurs,2,KonoSuba,1,Konwent,1,Konwent fanów,1,Koutetsujou no Kabaneri,1,Książka,1,Kubki,3,Kultura otaku,3,League of Legends,2,Liebster Blog Award,2,Light Novel,3,Log Horizon,1,Love Live!,2,Made in Abyss,2,MAL,1,Mamoru Hosoda,1,Manaria Friends: Shingeki no Bahamut,1,Manga,18,Manglobe,2,Maoyuu Maou Yuusha,1,McDonald's,1,Mecha,2,Memy,2,Mirai no Mirai,1,Mitologia,1,Mob Psycho 100,3,Moe,1,Monster Musume no Iru Nichijou,1,Mushishi,1,Muzyka,14,My Hero Academia,2,Mystery,2,Nagrody,3,Nanbaka,1,Naruto,2,Neon Genesis Evangelion,1,Netflix,8,Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?,2,Nisekoi,3,No Game No Life,2,Non Non Biyori,1,Noragami,3,Occultic;Nine,1,Od autora,17,Omoide no Marnie,2,One Piece,5,One Punch Man,5,Ore Monogatari!!,1,Otaku,1,Otaku Coin,1,Overlord,2,Paczka,2,Pan de Peace!,1,Park rozrywki,1,Perfect Bones,1,Plakat,1,Planet With,1,Pokemon,1,Prima aprilis,2,Prison School,1,Production IMS,1,Program,1,Przeczucie,1,Przeglądarka,1,Przygodowe,4,Pyrkon,1,Rakugo,1,Ranking,67,Re:Zero,1,Reddit,1,Regalia: Of Men and Monarchs,1,Regalia: The Three Sacred Stars,1,Reklama,2,Rokka no Yuusha,1,Romans,5,Roukin,1,Ryuuou no Oshigoto!,1,Sci-Fi,2,Seiyuu,1,Serial,139,Shia LaBeouf,1,Shigatsu wa Kimi no Uso,1,Shingeki no Bahamut: Genesis,2,Shounen,4,Sidonia no Kishi,3,Silver Spoon,3,Slice of life,3,Solo Leveling,1,Sonda,1,Space Dandy,1,Spirited Away: W krainie Bogów,1,Steins;Gate,1,Strony internetowe,2,Studio anime,3,Studio Ghibli,7,Supernatural,5,Sword Art Online,6,Sword Art Online: Memory Defrag,1,Sword Oratoria,1,Szkolne,2,Taifuu no Noruda,1,Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai,1,Tajemnica,1,Tapety,12,Telewizja,1,Terra Formars,2,Time Travel Shoujo,1,To,1,Tokyo ESP,1,Tokyo Ghoul,5,Tokyo Ghoul:re,1,Tsuyokute New Saga,1,Turystyka,1,TV Drama,3,Tydzień z anime,401,TyranoBuilder,1,Urodziny,2,Ushio to Tora,1,Utawarerumono: Itsuwari no Kamen,1,Visual Novel,1,W anime na procentach,6,Walentynki,1,WatchMojo,1,Wednesday,1,Working!!,1,WOWBOX,1,Yuri,1,Yuri!!! on Ice,1,Yuujinchou,1,Zankyou no Terror,1,Zom 100,1,Zombie,1,Zwiastun,22,
ltr
item
Animeholik - newsy anime dla fanów japońskich animacji: Solo Leveling: fabuła, zwiastun i wszystko co musisz wiedzieć
Solo Leveling: fabuła, zwiastun i wszystko co musisz wiedzieć
Komplet informacji o anime Solo Leveling - historia jedynego łowcy potrafiącego levelować. Zwiastun, fabuła anime, autorzy manhwy i serialu.
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhw9qL8D_OiO3yjf6FXrdqfdEM4yRYapQtr6j1f0SdQB1RqwwFcRJrcMYRN37UBm7xoWR5VnQiye9ZWO81d8lRSqhVUN_xqO4FJ4bJ3Upq-kMr6stCH4IO_fj90TrKnQ9aTrDTEGHC07DM3wa6_Jt2iyFdDG9Ytt9sROMdzUSNJboCcBTLvkiSk43RlTw/s16000-rw/solo_leveling_01.webp
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhw9qL8D_OiO3yjf6FXrdqfdEM4yRYapQtr6j1f0SdQB1RqwwFcRJrcMYRN37UBm7xoWR5VnQiye9ZWO81d8lRSqhVUN_xqO4FJ4bJ3Upq-kMr6stCH4IO_fj90TrKnQ9aTrDTEGHC07DM3wa6_Jt2iyFdDG9Ytt9sROMdzUSNJboCcBTLvkiSk43RlTw/s72-c-rw/solo_leveling_01.webp
Animeholik - newsy anime dla fanów japońskich animacji
https://www.animeholik.pl/2023/01/solo-leveling-wszystko-co-musisz-wiedziec.html
https://www.animeholik.pl/
https://www.animeholik.pl/
https://www.animeholik.pl/2023/01/solo-leveling-wszystko-co-musisz-wiedziec.html
true
6198561539176426849
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych postów WYŚWIETL WSZYSTKO Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj Przez Główna STRONY POSTY Wyświetl wszystko POLECANE DLA CIEBIE TEMATYKA ARCHIWUM SZUKAJ WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojego zapytania Wróć do głównej Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Ndz Pon Wto Śro Czw Pią Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minut temu 1 godzinę temu $$1$$ godzin temu Wczoraj $$1$$ dni temu $$1$$ tygodni temu więcej jak 5 tygodni temu Obserwujący Obserwuj TA TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA Krok 1: Podziel się w mediach społecznościowych Krok 2: Kliknij w link udostępniony na Twoim profilu Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Cały kod został skopiowany do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści