$type=grid$count=4$tbg=rainbow$meta=0$snip=0$rm=0$show=home

Magazyn cosplayerów, spin-off mangi Nanatsu no Taizai i inne nowinki (26.10-01.11)

Nowe anime tworzone we współpracy z twórcą Iron Mana, gra Neko Atsume po angielsku, nowy magazyn dla cosplayerów, oraz manga Nanatsu no Taizai Production.
1. Studio Symphonium zapowiedziało nowe anime z idolkami w roli głównej - Chika Chika Idol. Anime będzie się koncentrować na grupie dziewcząt, które starają się być idolkami z podziemia (underground). Tytuł nie jest jeszcze pewniakiem, bowiem dopiero na początku 2016 roku ma zostać uruchomione finansowanie społecznościowe Chika Chika Idol.

Cztery idolki z anime Chika Chika Idol


2. Komediowa manga "Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru!" dostanie anime - plany zostały ogłoszone wraz z wydaniem piątego tomu mangi. Historia obraca się wokół członków klubu artystycznego: dziewczyny z dużą ilością zdrowego rozsądku, chłopaka chcącego narysować idealną pannę młodą, wiecznie śpiącego przewodniczącego i ich młodej, energicznej koleżanki.



3. Japoński wydawca Shimusamu Media tym razem wychodzi na przeciw wszystkim cosplayerom i osobom chcącym rozpocząć przygodę z cosplayem, publikując pierwszy numer dwumiesięcznika Cosplay Channel. W magazynie będą publikowane porady na temat kostiumów i makijażu, recenzje, informacje o musicalach itd. Poniżej okładka pierwszego numeru.

Okładka magazynu Cosplay Channel


4. Oficjalna strona internetowa "Gochuumon wa Usagi Desu ka?" zaprasza fanów na urodziny Chino Kafuu - jednej z głównych bohaterek mangi i anime - które odbędą się w Nakano Sun Plaza w Tokio w dniu 4 grudnia 2015. Bilety na wydarzenie można rezerwować do 12 listopada. Cena pojedynczej wejściówki wynosi 6000 jenów (192 złote).

Błękitno-włosa Chino Kafuu


5. W styczniowym numerze magazynu ARIA ma się pojawić spin-off mangi Nanatsu no Taizai z podtytułem "Production". Historia "Nanatsu no Taizai Production" dzieje się w świecie w którym oryginalne Nanatsu no Taizai jest kręcone jako TV drama, a aktorzy grający Siedem Grzechów Głównych - w tym Meliodas - mają zupełnie inne osobowości od ich serialowych postaci.

Nanatsu no Taizai Production - bohaterowie nowego spin-offu


6. Bandai Visual wydało 90-sekundowy zwiastun nadchodzącego filmu anime "Girls und Panzer der Film", który zadebiutuje w Japonii 21 listopada.



7. Dokładnie 25 dni wystarczyło filmowi Bakuman, by przyciągnąć do kin 1 milion widzów w samej Japonii. Nie jest to może spektakularny sukces, ale wynik i tak jest dobry. Tu znajdziesz opis anime Bakuman.



8. Neko Atsume, niezwykle popularna japońska gra o której w czerwcu pisała na swoim blogu Jakly, doczekała się angielskiej wersji językowej. Obecnie na język angielski można przełączyć się w opcjach, zaś grę pobierzecie tu.

Angielskie Neko Atsume


9. Jeżeli regularnie obserwujecie serwis Kickstarter, to mogliście zauważyć, że jednym z tytułów, który był finansowany przez społeczność było anime Cannon Busters. Teraz ujawniono, że premierę pilotażowego odcinka zaplanowano na styczeń 2016, a także dano nam do obejrzenia zwiastun.



10. Studio Deen, japońskie studio zajmujące się animacją i produkcją anime, i POW! Entertainment Stana Lee, wyprodukują wspólnie anime The Reflection. Ogólnikowo rzecz ujmując będzie to opowieść o superbohaterach i superzłoczyńcach.



KOMENTARZE

Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych postów WYŚWIETL WSZYSTKO Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj Przez Główna STRONY POSTY Wyświetl wszystko POLECANE DLA CIEBIE TEMATYKA ARCHIWUM SZUKAJ WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojego zapytania Wróć do głównej Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Ndz Pon Wto Śro Czw Pią Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minut temu 1 godzinę temu $$1$$ godzin temu Wczoraj $$1$$ dni temu $$1$$ tygodni temu więcej jak 5 tygodni temu Obserwujący Obserwuj TA TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA Krok 1: Podziel się w mediach społecznościowych Krok 2: Kliknij w link udostępniony na Twoim profilu Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Cały kod został skopiowany do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści