Nie minęło dużo czasu od kiedy po raz pierwszy poinformowałem was o tym, że Legendary Pictures jest zainteresowane stworzeniem filmu aktorskiego z Pokemonami w roli głównej. Wygląda na to, że studio chce kuć żelazo póki gorące i jak najszybciej stworzyć film, który zwabi do kin osoby grające w Pokémon GO. Studio Legendary Pictures jest już w posiadaniu praw do ekranizacji gry "Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duoo", które nabyło w tym tygodniu od Pokémon Company.

Wiadomo już, że zdjęcia do filmu mają się rozpocząć w 2017 roku, jednak wciąż brakuje większej ilości szczegółów - chociażby dotyczących przewidywanego budżetu, czy osoby która zasiądzie w fotelu reżysera. Bardzo możliwe, że scenariusz do filmu napisze Max Landis (Kronika, Victor Frankenstein), chociaż trzeba pamiętać, że to wciąż tylko plotki.


Gra "Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duo" została wydana na konsolę 3DS na początku 2016 roku. Pikachu jest tu bardzo inteligentnym detektywem, który pomaga chłopcu o imieniu Tim rozwiązywać zagadki kryminalne. Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądał zwiastun live action wspomnianej gry.


Szkoda, że studio zdecydowało się iść w tym kierunku, zamiast postawić na ekranizację tradycyjnych Pokemonów, bez zbędnych udziwnień typu mówiący Pikachu. Boję się, że to może nie sprowadzić do kin osób które pamiętają czasy Pokemonów w TV, a teraz oddają się grze w Pokemon GO. Klapa w box office oznaczałaby, że Hollywood niechętnie będzie sięgać po kolejne ekranizacje Pokemonów.
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. ...mam złe przeczucia xD Takie złe xD Ale świat potrzebuje złych filmów, by się z czegoś pośmiać, no nie?

    OdpowiedzUsuń