1. W wywiadzie dla japońskiego portalu otoCoto, doświadczona aktorka głosowa Masako Nozawa (Son Goku w Dragon Ball), dała do zrozumienia, że nie imponują jej dzisiejsi aktorzy głosowi. "Współcześni aktorzy głosowi tylko oglądają anime i kopiują to, co słyszą, więc to, co robią brzmi jak kopia, będąca kopią kopii. W efekcie tego głębokość i zakres aktorstwa głosowego gwałtownie się zmniejsza" - powiedziała Masako Nozawa.

Zdjęcie Masako Nozawy


2. Jeden z fanów One-Punch Man'a, kryjący się pod nickiem Koo, złożył hołd oryginalnej mandze internetowej One-Punch Man, poprzez odtworzenie openingu anime w stylu charakteryzującym oryginał ONE. Efekty jego pracy możecie zobaczyć poniżej.3. Dnia 31 sierpnia oficjalne konto filmu aktorskiego Fullmetal Alchemist opublikowało wpis w którym pochwalono się zakończeniem zdjęć do filmu. Film ma wejść do japońskich kin na początku 2017 roku, więc pozostaje nam czekać na pierwszy zwiastun.4. Oficjalna strona internetowa adaptacji anime Ajin podała do informacji, że drugi sezon anime będzie mieć swoją premierę 7 października w telewizji MBS i TBS.

Ajin 2 - plakat drugiego sezonu


5. Pierwszy zwiastun anime "Vivid Strike!" ujawnił datę premiery serialu (1 października, o godzinie 24:30) oraz dał możliwość posłuchania openingu zatytułowanego "Future Strike".6. Regalia: The Three Sacred Stars, oryginalne anime łączące w sobie elementy gatunku fantasy i mecha, wkrótce ponownie wypuści pierwsze cztery odcinki serialu, wznawiając wyświetlanie w zmienionej formie - z nowymi dialogami i animacjami. O problemach Regalia: The Three Sacred Stars mogliście przeczytać tutaj.7. Oficjalna strona anime Brave Witches poinformowała fanów serii Strike Witches, że premiera serialu będzie mieć miejsce 5 października o godzinie 25:35 (dla nas to już 6 października, godzina 1:35). Opis pierwszego odcinka ma się pojawić już 9 września.8. Wystartowała oficjalna strona internetowa anime Bloodivores, będącego koprodukcją japońsko-chińską ekranizującą internetową manhuę Bai Xiao. Akcja anime dzieje się w świecie zamieszkiwanym przez ludzi i wampiry. Serial rozpisano na 12 odcinków, z których pierwszy pojawi się 1 października.9. Manga Gekkan Shoujo Nozaki-kun ma już 8 tomów, a najnowszy z nich debiutował 22 sierpnia. W tym tygodniu podano informację dotyczącą sprzedaży 8. tomu Gekkan Shoujo Nozaki-kun, który w ciągu tygodnia od premiery znalazł 298 598 nabywców, stając się najlepiej sprzedającą mangą tygodnia w Japonii.

Gekkan Shoujo Nozaki-kun - okładka 8. tomu mangi


10. Pokazano nowy zwiastun anime "Shuumatsu no Izetta" ukazujący atak Niemiec na Polskę, rozpoczynający II Wojnę Światową w 1939 roku. Zawierucha wojenna zostanie ukazana z perspektywy ostatniej przedstawicielki rodu czarownic, kobiety o imieniu Izetta.11. Po 40 latach od premiery, komediowa manga Kochira Katsushika-ku Kameari Kouen Mae Hashutsujo (w skrócie KochiKame) dobiega końca. Ostatni rozdział KochiKame ma zostać opublikowany 17 września, w 42. numerze Weekly Shonen Jump - o czym poinformował sam autor, Osamu Akimoto.Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

0 komentujących jak dotychczas. Dołącz do dyskusji.