W przyszłym roku blogowi stukną dwa latka, dlatego przed dwoma tygodniami rozpocząłem przygotowania do urodzin. Na początek zamówiłem trochę podkładek pod myszkę z nadrukowanym logo autorstwa Mateusza. Dotarły one do mnie przed Świętami, ale ich zaprezentowanie zostawiłem sobie na te kilka dni urlopu. Część podkładek powędrowała już do rodziny i znajomych, natomiast część najpewniej będzie do wygrania w jakimś drobnym konkursie. Mówię "najpewniej", bo sam jeszcze nie wiem jaką formę przybierze to rozdawnictwo. Najbliżej mi jednak do jakiegoś konkursu.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć podkładek, a pod nimi więcej informacji odnośnie wykonania.

Podkładka pod myszkę z nadrukiem Animeholik.pl
Przybliżenie podkładki pod myszkę z nadrukiem Anime
Przybliżenie podkładki pod myszkę z nadrukiem Holik
Zaprezentowanie grubości podkładki bloga Animeholik

Podkładki mają wymiar 25 x 19cm, z zaokrąglonymi rogami. Ich grubość to około 3-4 milimetry, a składa się na to antypoślizgowy podkład z czarnej gumy oraz jasna poliestrowa tkanina na której został wykonany nadruk metodą termosublimacji. Myszka ślizga się dobrze, a osoby które już kilka dni używają podkładek nie zauważyły, aby odbiegała ona od sklepowych odpowiedników.
Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

5 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

 1. To już dwa lata? Ładnie. Podkładki wyglądają estetycznie. Czekam na jakiś konkursik :]

  OdpowiedzUsuń
 2. Chryste, najgorsze jest to że tylko JEDNA firmę udało mi się wyszukać która robi takie podkładki na SZTUKI a nie MINIMUM 30/50szt zamówienie.

  Robią podkładki za 4.50 a kubek z nadrukiem za 5.50 (gdzie na konwencie stoi taki sam za 35-50zł)jak pamiętam.

  Oraz gratulacje OKRĄGŁEJ (tak bo 2 ma na górze pół okrąg, wiec jest okrągłe, duh) rocznicy!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafić na cenę 4,50 - 5,50 podkładkę z nadrukiem w dowolnej ilości to już jest bardzo fajna okazja. W sklepach komputerowych zwykłe podkładki często chodzą po 6-8 złotych. Trzeba tylko uważać jak tam jakość druku po wszystkim będzie się prezentować.

   Pojedynczy kubeczek z nadrukiem za 5,50 to też super cena. Tylko tutaj jest nadruk na powierzchni kubeczka, więc w zmywarce się nie powinno myć, bo z czasem będzie blaknąć. Fajną opcją są kolorowe nadruki wypalane, nie do zdarcia :> Ale tutaj cenę 5,50 za kubeczek to ma się przy 1000 sztuk :>

   Usuń
  2. Dlatego ja sie ciesze tą firmą "przypadkiem, na sztuki" która znalazłem kilka lat temu.

   Usuń