Podczas gdy jeszcze we wrześniu 2016 roku wiele wskazywało na to, że One Punch Man 2 pojawi się w 2017 roku, tak za sprawą ostatniego newsa z oficjalnej strony anime wiemy, że może to nie być prawda.

Fani czekający na drugi sezon One Punch Man'a zostali poinformowani, że anime jest już w produkcji, jednakże nie pod skrzydłami studia Madhouse, jak to miało miejsce w przypadku pierwszego sezonu, a pod nadzorem studia J.C. Staff, które w swoim portfolio ma takie tytuły jak Toradora!, Bakuman. oraz Shokugeki no Souma. Zmianie uległa także osoba reżysera. O ile sezon pierwszy wyreżyserował Shingo Natsume (Space Dandy, ACCA: 13-ku Kansatsu-ka), o tyle reżyserem kontynuacji został Chikara Sakurai (asystent reżysera w anime Heavy Object oraz Little Busters!).

Saitama z One Punch Man w sklepie


Całe szczęście dla fanów, na swoich stanowiskach pozostają inne kluczowe dla sukcesu pierwszego sezonu osoby - w tym Chikashi Kubota (odpowiedzialny za projekty postaci), Tomohiro Suzuki (czuwający nad kompozycją serii), Makoto Miyazaki (kompozytor ścieżki dźwiękowej) oraz aktorzy głosowi.

Biorąc pod uwagę to, że tegoroczny jesienny sezon jest już tuż tuż, a produkcja One Punch Man 2 dopiero się zaczęła, także nie ma co oczekiwać pojawienia się kontynuacji przygód Saitamy w tym roku. Teraz trzeba się nastawiać na przyszłoroczny termin. Oficjalna strona anime One Punch Man informuje, że od czasu do czasu będą wrzucane nowe informacje na temat produkcji, więc pozostaje czekać.

Udostępnij:

Skomentuj artykuł:

1 komentarzy jak dotychczas. Dodaj swoje zdanie na ten temat.

  1. Mam nadzieję, że nowy reżyser tego nie spapra.

    OdpowiedzUsuń